Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell PX4i
 

Drukarka Honeywell PX4i

Cena netto
OD 5 494,37 zł (+23% VAT = 6 758,07 zł)

1 291,94€ (+23% VAT = 1 589,09€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Honeywell PX45
Parametry druku
Parametry wydruku
Dodatki
Komunikacja
Dane techniczne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell PX4i

Drukarki przemysłowe Honewell PX4i, będące członkami rodziny najinteligentniejszych drukarek kodów kreskowych na rynku, są elastyczne i programowalne, co umożliwia klientom optymalizację operacji drukowania, usprawnienie wdrażania i szybki zwrot z inwestycji. Wytrzymałe drukarki Honeywell PX4i, stworzone z myślą o potrzebach całodobowych aplikacji o znaczeniu krytycznym, zapewniają zaawansowaną łączność i protokoły sieciowe, gwarantując spokój ducha i niezawodne, skalowalne rozwiązanie na długie dystanse. Drukarki o wysokiej wydajności PX4i są częścią kompletnej linii inteligentnych, wytrzymałych i bezpiecznych drukarek przemysłowych firmy Intermec.

Konstrukcja drukarki Honeywell PX4i zapewnia zwiększoną produktywność w wymagających środowiskach. Jako urządzenie inteligentne, PX4i może obsługiwać samodzielne aplikacje, opracowane za pomocą języka programowania Intermec Fingerprint, które zmniejszają liczbę błędów i usprawniają procesy operacyjne. Honeywell PX4i może wyeliminować komputer i bezpośrednio sterować innymi urządzeniami (takimi jak skanery, wagi, aplikatory), poprawiając wydajność oraz zmniejszając koszty i złożoność infrastruktury.

Funkcje zarządzania i diagnostyki urządzeń, zapewniane przez Intermec SmartSystems i Wavelink Avalanche, redukują przestoje i upraszczają wdrażanie. Dzięki wybieranym przez użytkownika, uniwersalnym językom programowania (czytnik linii papilarnych, IPL, ZSim, DSim), drukarki przemysłowe Honeywell PX4i z łatwością współpracują z Intermec lub mieszanymi środowiskami drukarek. Ich modułowa konstrukcja ułatwia integrację z zautomatyzowanymi aplikacjami do etykietowania, a standardowe w branży opcje łączności umożliwiają szybkie wdrażanie.

Wytrzymała, całkowicie metalowa drukarka przemysłowa Honeywell PX4i zapewnia wyjątkową wydajność - do 12 cali na sekundę od pierwszej etykiety do ostatniej - i zawiera funkcje, które skracają przestoje i minimalizują koszty konserwacji. PX4i dostępna jest w wersjach 203dpi, 300dpi i 406dpi do precyzyjnego etykietowania bez utraty szybkości. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowań związanych z etykietowaniem zgodności ze zmiennymi danymi wymagającymi natychmiastowych wyników.

Wymiana głowic drukujących w PX4i jest szybka i łatwa dzięki magnetycznej konstrukcji głowicy drukującej QuickMount. Drukarki Honeywell PX4i są projektowane i testowane wspólnie z etykietami Intermec i innymi produktami, optymalizując wydajność w przypadku korzystania z oryginalnych nośników Intermec.

Dostępnych jest wiele opcji interfejsu, w tym najwyższy poziom bezpiecznej łączności bezprzewodowej (WPA2). Dostępne z certyfikatem WiFi i CCX, drukarki przemysłowe Honeywell PX4i pomagają zachować integralność sieci bezprzewodowej i skrócić czas konfiguracji. Każda drukarka jest dostarczana z łącznością Ethernet, a także z nowym protokołem sieciowym IPv6, zapewniającym długoterminową skalowalność przedsiębiorstwa.

Standardowe gniazdo pamięci CompactFlash jest uzupełnione o nowy host USB i obsługę urządzeń. Te poręczne i kompatybilne z komputerami PC technologie pamięci zapewniają dodatkową przestrzeń dyskową na programy, układy, grafikę, czcionki i aktualizacje oprogramowania odcisków palców. Drukarki Honeywell PX4i z obsługą RFID umożliwiają firmom tworzenie inteligentnych etykiet RFID i obsługę najnowszych aplikacji RFID.

Główne cechy drukarki Honeywell PX4i:

- Mocna, całkowicie metalowa konstrukcja i doskonała przepustowość do drukowania 24x7 w trudnych warunkach przemysłowych,

- Idealna do zastosowań o dużej objętości i zgodności - PX4i drukuje z rozdzielczością 406dpi bez utraty szybkości,

- Konstrukcja modułowa ułatwia integrację z automatycznymi aplikacjami do etykietowania,

- Funkcje Smart Printing obsługują samodzielne aplikacje drukarki, eliminując koszty i złożoność komputerów,

- Uniwersalne języki drukarki do wyboru przez użytkownika - Fingerprint / Direct Protocol (DP), IPL, ZSim i DSim - w każdej drukarce,

- Bezpieczna łączność bezprzewodowa: certyfikat CCX i WiFi z WPA2,

- Zintegrowany Ethernet,  USB oraz standard interfejsu szeregowego,

- Obsługa protokołu internetowego v6 (IPv6),

- Wymienna głowica drukująca zapewnia wybór rozdzielczości druku,

- Opcja RFID obsługuje ISO18000 - 6B 6C / EPC Gen 2.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji