Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell PX6i RFID
 

Drukarka Honeywell PX6i RFID

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell PX6i RFID

Drukarki przemysłowe Honeywell PX6i RFID są elastyczne, kompaktowe i programowalne, co umożliwia klientom optymalizację operacji drukowania, usprawnienie wdrażania i szybki zwrot z inwestycji.

Główne cechy drukarki Honeywell PX6i RFID:

- Może wyeliminować komputer i bezpośrednio sterować innymi urządzeniami (takimi jak skanery, wagi i aplikatory), poprawiając wydajność oraz zmniejszając koszty i złożoność infrastruktury,

- Kompaktowa, modułowa konstrukcja ułatwia integrację z zautomatyzowanymi aplikacjami do etykietowania,

- Każda drukarka jest dostarczana z łącznością Ethernet i protokołem sieciowym IPv6, co zapewnia długoterminową skalowalność w przedsiębiorstwie. Dostępnych jest wiele opcji interfejsów, w tym najwyższy poziom bezpiecznej łączności bezprzewodowej (WPA2),

- Dzięki wybieranym przez użytkownika, uniwersalnym językom poleceń drukarki (DP / FP, IPL, ZSim, DPL) drukarki Honeywell PX6i RFID są łatwe w obsłudze w mieszanych środowiskach drukarek, wspierając szybkie wdrażanie.

Drukarka etykiet Honeywell PX6i RFID została stworzona z myślą o potrzebach całodobowych aplikacji o znaczeniu krytycznym. Ta wytrzymała drukarka kodów kreskowych zapewnia zaawansowaną łączność i protokoły sieciowe, gwarantując spokój ducha i niezawodne, skalowalne rozwiązanie na długi czas.

Wytrzymałe, całkowicie metalowe drukarki RFID Honeywell PX6i zapewniają wyjątkową wydajność: do 12 cali na sekundę od pierwszej etykiety do ostatniej i zawierają funkcje, które skracają przestoje i minimalizują koszty konserwacji. Drukarka przemysłowa Honeywell PX6i RFID dostępna jest z rozdzielczością 203 lub 300dpi. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowań związanych z etykietowaniem zgodności ze zmiennymi danymi, które wymagają natychmiastowych wyników.

Inteligentne funkcje konstrukcyjne drukarki zwiększają produktywność w wymagających środowiskach. Jako drukarki inteligentne, Honeywell PX6i RFID mogą obsługiwać samodzielne aplikacje opracowane za pomocą języków programowania Fingerprint i C#, pomagając zmniejszyć liczbę błędów i usprawnić procesy operacyjne. Wymiana głowic drukujących jest szybka i łatwa dzięki magnetycznej konstrukcji głowicy drukującej QuickMount. Drukarki Honeywell PX6i RFID są projektowane i testowane wspólnie z etykietami Honeywell i innymi materiałami eksploatacyjnymi, optymalizując wydajność w przypadku używania urządzenia z oryginalnymi nośnikami Honeywell.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji