Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell RL4e
 

Drukarka Honeywell RL4e

Cena netto
OD 3 142,15 zł (+23% VAT = 3 864,85 zł)

725,15€ (+23% VAT = 891,94€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy
Wersja
Komunikacja
Inne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell RL4e

Błędy powodują koszty - jest to niewątpliwie szczególnie prawdziwe w obszarach takich jak logistyka, magazyn i spedycja. Błędów można uniknąć, jeśli etykiety są drukowane na miejscu i natychmiast przyklejane. Seria przenośnych drukarek termicznych Honeywell RL4e stanowią zatem idealne rozwiązanie. Działają niezawodnie, szybko i skutecznie, a dzięki swojej solidnej konstrukcji są również idealne do trudnych warunków. 

Drukarka przenośna Honeywell RL4e (maks. Szerokość druku: 105 mm) zapewnia większą wydajność. Można ją przypiąć klipsem do paska i jest zawsze przy Tobie. Oznacza to, że możesz drukować dokładnie tam, gdzie potrzebne są etykiety. Ponadto drukarka mobilna Honeywell RL4e może również być montowane na wózkach widłowych. 

Drukarki etykiet Honeywell RL4e są łatwe w obsłudze i łatwe do zintegrowania z istniejącymi systemami, ponieważ są kompatybilne ze wszystkimi popularnymi programami WMS. Rolki nośnika można bardzo łatwo zmienić jedną ręką. Drukarki Honeywell RL4e są również opcjonalnie dostępne z WLAN (802.11 a/b/g/n) i Bluetooth. Mały wyświetlacz LCD gwarantuje wygodę użytkowania, a funkcja wydawania etykiet ułatwia usuwanie wydrukowanych etykiet. 

Drukarka kodów kreskowych Honeywell RL4e osiąga szczególnie dobre wyniki w środowiskach o wysokich wymaganiach materiałowych i wydajnościowych. Jest szczególnie wytrzymała i może przetrwać kilka upadków na beton z wysokości 1.8m. W połączeniu z opcjonalnie dostępną pokrywą ochronną, drukarki Honeywell RL4e posiadają stopień ochrony IP54. Wydajny akumulator litowo-jonowy wystarcza na pełną 8-godzinną zmianę. 

Dzięki przenośnym drukarkom Honeywell RL4e towary docierają do celu bez żadnych objazdów.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji