Wycofany z produkcji
Drukarka Zebra 140Xi4
 
Następcą tego modelu jest: Drukarka Zebra ZT620

Drukarka Zebra 140Xi4

Cena netto
OD 15 076,25 zł (+23% VAT = 18 543,78 zł)

3 365,98€ (+23% VAT = 4 140,16€)

Dostęna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra 140Xi4

Kolejnym dodatkiem do linii produktów Xi4 jest drukarka Zebra 140Xi4. Zbudowana na sprawdzonej platformie serii Xi, która jest znana z solidności, trwałości i wydajności, Zebra 140Xi4 oferuje kilka dodatkowych funkcji dla dużych, krytycznych aplikacji i środowisk, które wymagają całodobowej pracy przez 7 dni w tygodniu. Opierając się na tych cechach charakterystycznych gwarantuje wysoką wydajność oraz wiele nowych funkcji i korzyści.

Drukarka Zebra 140Xi4 jest przystosowana do druku etykiet o szerokości maksymalnej do 128 mm z prędkością do 356 mm na sekundę – jest to jedna z najszybszych technologii na rynku. Zebra 140Xi4 doskonale nadaje się również do zastosowań, w których etykiety są wymagane szybko, na żądanie lub w partiach.

Drukarka przemysłowa Zebra 140Xi4 gwarantuje zwiększenie wydajności wsadowej i drukowania / nakładania, zawartość wyświetlacza LCD dostosowywaną do potrzeb użytkownika, duży, łatwy do użytkowania, wielojęzyczny ekran LCD, elastyczne opcje połączeń, w tym jednoczesne połączenie równoległe / Ethernet z wewnętrzną siecią Ethernet w standardzie produktu zaawansowane powiadomienia LCD / e-mail o niskim poziomie nośników i taśmy oraz inteligentny system głowicy drukującej.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji