Wycofany z produkcji
Drukarka Citizen CT-S281L
 
Producent nie wyznaczył następcy

Drukarka Citizen CT-S281L

Cena netto
OD 764,46 zł (+23% VAT = 940,28 zł)

166,58€ (+23% VAT = 204,89€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Citizen CT-S281L

Jeśli dostępna jest tylko ograniczona przestrzeń, kompaktowe rozmiary stają się podstawową cechą wydajnych drukarek POS. Wysoka wydajność i sprawdzona technologia w wyjątkowo kompaktowej mini obudowie wyróżnia drukarkę Citizen CT-S281L. Citizen CT-S281L ma wymiary zaledwie 106 x 180 x 105mm (szer. X gł. X wys.) i umożliwia drukowanie paragonów i naklejek o szerokości 54mm.

Druk paragonów dwukolorowych w rozdzielczości 203dpi jest również możliwy na specjalnym papierze. Użyj tej funkcji, aby zwiększyć wartość paragonów z tekstem, kodami kreskowymi i grafiką. W przypadku wyspecjalizowanych procesów w przemyśle, drukarka Citizen CT-S281L oferuje drukowanie kodów kreskowych 2D (PDF417, QRCODE) ze zintegrowanym obcinakiem.

Wyposaż drukarkę Citizen CTS281L zgodnie z zastosowaniami w interfejs szeregowy lub USB. Ponieważ działa z zasilaniem 8.5V, dodatkowy zasilacz sieciowy nie jest koniecznie wymagany i można ją podłączyć bezpośrednio do istniejących systemów lub komputerów. Oczywiście zapewnia pełną kompatybilność z ESC / POS. Aby zapewnić większą elastyczność, dzięki integracji z istniejącymi systemami, jest dostarczana ze wszystkimi sterownikami dla systemu Windows 2000 / XP / Vista / 2003 Server i CUPS.

Citizen CT-S281L jest dostępna w kolorze czarnym lub białym, co zapewnia idealne dopasowanie w nowoczesnych środowiskach POS. Opcjonalnie można ją zamontować na ścianie, aby uzyskać dodatkową powierzchnię sklepową w handlu lub restauracji. Bez względu na to, którą wersję preferujesz, jej wysoka kompatybilność oraz łatwość obsługi i konfiguracji z pewnością Cię zadowoli.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

AKCESORIA

KONTRAKTY

PORADNIKI

Broszura

Pobierz

Instrukcja obsługi

Pobierz

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji