Wycofany z produkcji
Drukarka Zebra GX420t
 

Drukarka Zebra GX420t

Cena netto
OD 1 936,86 zł (+23% VAT = 2 382,34 zł)

446,99€ (+23% VAT = 549,80€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Zebra ZD621t

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra GX420t

Jakość to obecnie jedna z najważniejszych cech kluczowych każdego biznesu. Zapewniają ją wydajne drukarki stacjonarne Zebra. Od elastyczności po funkcje – Zebra GX420t zapewnia Ci wszystko, oferując różnorodne opcje łączności oraz łatwe aktualizacje i integrację z językami programowania ZPL i EPL. Drukarki biurkowe Zebra GX420t posiadają certyfikat ENERGY STAR, pomagający zwiększyć wydajność i rentowność oraz zmniejszyć całkowity koszt posiadania.

Obsługując szeroką gamę aplikacji, Zebra GX420t to drukarka dla prawie każdego środowiska. Niezależnie od Twoich potrzeb - od elastyczności po innowacyjne możliwości etykietowania po oszczędność czasu i ograniczone szkolenie operatorów - t drukarka spełni Twoje oczekiwania.

Wydłuż czas bezawaryjnej pracy drukarek Zebra GZ420t i zmniejsz utraconą produktywność oraz nieplanowane koszty napraw, wybierając umowę serwisową Zebra OneCare. Jako opłacalny sposób planowania i budżetowania rocznych wydatków na konserwację, Twoja umowa gwarantuje, że przeszkoleni technicy Zebra przywrócą drukarkę do stanu fabrycznego. Zebra oferuje różnorodne plany dostosowane do Twojego budżetu i potrzeb biznesowych.

Zapewnij stałą jakość druku swojej drukarki Zebra GX420t, ogranicz przestoje i zwiększ produktywność procesu drukowania dzięki oryginalnym materiałom eksploatacyjnym Zebra. Za każdym razem materiały eksploatacyjne są produkowane z dokładnie tych samych materiałów, dzięki czemu zawsze otrzymujesz ostre, czytelne i możliwe do zeskanowania wydruki bez konieczności zmiany ustawienia zaciemnienia drukarki między zadaniami.

Dzięki konstrukcji z podwójną ramą, drukarka biurkowa Zebra GX420t została zaprojektowana z myślą o wieloletniej pracy. Jej kompaktowy rozmiar i konstrukcja z klapką pozwalają umieścić ją nawet w najbardziej ograniczonych przestrzeniach.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji