Terminal Zebra TC70

Cena netto
OD 5 341,81 zł (+23% VAT = 6 570,42 zł)

1 137,01€ (+23% VAT = 1 398,53€)

Dostęna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra TC70

Twoi pracownicy potrzebują komputerów podręcznych klasy korporacyjnej do bezproblemowego komunikowania się i uzyskiwania dostępu do informacji w celu wydajniejszej pracy i lepszej obsługi klientów - a jednocześnie chcą urządzenia, które jest równie wyrafinowane i łatwe w obsłudze, jak ich własne urządzenia konsumenckie. Teraz możesz dać im oba dzięki terminalowi mobilnemu Zebra TC70. Dzięki elastycznej obsłudze systemu operacyjnego możesz wybierać między dwoma najbardziej zaawansowanymi i intuicyjnymi mobilnymi systemami operacyjnymi - Android i Windows 10 IoT Mobile Enterprise - oba przystosowane do użytku w przedsiębiorstwie. Wytrzymała konstrukcja wytrzymuje nawet najbardziej wymagające środowiska, a Zebra TC70 może pełnić funkcję urządzenia do komunikacji głosowej. Możesz zautomatyzować przechwytywanie niemal każdego rodzaju informacji biznesowych za pomocą wbudowanego skanera i aparatu. A pełen zestaw akcesoriów i najnowocześniejszych technologii będzie służył Twojej firmie przez wiele lat, zapewniając niezrównany zwrot z inwestycji. Lepiej obsługuj swoich klientów w handlu detalicznym, produkcji i operacjach dzięki Zebra TC70. To przepis na prawdziwą przewagę konkurencyjną.

Dzięki Zebra TC70 możesz wykorzystać moc Androida, wybierając konfigurację, która najlepiej pasuje do Twojej technologii i potrzeb biznesowych. Każdy terminal mobilny TC70 jest dostarczany z Mobility Extensions (Mx) -szeregiem funkcji, które sprawiają, że Android jest bardziej niezawodnym systemem operacyjnym klasy korporacyjnej. Mx minimalizuje czas wsparcia IT i maksymalizuje produktywność pracowników oraz czas pracy urządzeń, zapewniając lepszą kontrolę nad urządzeniami mobilnymi, dostępem do aplikacji oraz wydajnością i bezpieczeństwem Wi-Fi. Konfiguracje standardowe Zebra TC70 z systemem Android są wyposażone w usługi Google Mobile Services (GMS), które zapewniają zintegrowane aplikacje Google, takie jak Gmail i Mapy Google. Konfiguracja profesjonalna modelu TC70 z systemem Android są dostarczane bez GMS, co powoduje usunięcie aplikacji i usług GMS. Obie konfiguracje są oparte na systemie Android Open Source (AOSP) i są dostarczane z odpowiednią funkcją Android Enterprise.

Daj swoim pracownikom narzędzia, których potrzebują, aby pracować szybciej i wydajniej. Zintegrowany imager klasy korporacyjnej jest wyposażony w opatentowaną przez firmę Zebrę technologię inteligentnego obrazowania PRZM, czujnik megapikselowy i zaawansowaną optykę, które współpracują ze sobą, zapewniając wydajność rejestracji danych na najwyższym poziomie. Pracownicy mogą rejestrować kody kreskowe 1D i 2D w praktycznie każdych warunkach, z prędkością błyskawicy. Kamera skierowana do tyłu umożliwia łatwe przechwytywanie zdjęć, podpisów, filmów i nie tylko w wysokiej rozdzielczości, umożliwiając rejestrowanie większej liczby rodzajów danych biznesowych w celu usprawnienia większej liczby procesów biznesowych. Przednia kamera umożliwia pracownikom prowadzenie rozmowy wideo, aby uzyskać potrzebną pomoc - i zapewnić klientom osobisty kontakt. Near Field Communications oferuje proste parowanie urządzeń typu Tap and Pair z kompatybilnymi drukarkami i automatyzuje weryfikację tożsamości w punktach wejścia do obiektu.

Pozwól użytkownikom wybrać preferowaną parę danych wejściowych: palec i palec w rękawiczce lub palec i rysik - idealne do wyraźnego przechwytywania podpisów. Inteligentny wyświetlacz automatycznie dostosowuje się do potrzeb, w przeciwieństwie do konkurencyjnych urządzeń, które wymagają regulacji ustawień za każdym razem, gdy użytkownik zmienia metodę wprowadzania danych. Duży wyświetlacz o przekątnej 4.7 cala przenosi wrażenia dotykowe na wyższy poziom - działa nawet wtedy, gdy jest mokry.

Dzięki czterokrotnie większej głośności niż popularne smartfony i technologii redukcji szumów, komputer mobilny Zebra TC70 zapewnia krystalicznie czysty dźwięk po obu stronach każdej rozmowy. Android obsługuje Workforce Connect Push-to-Talk Express, aby zapewnić pracownikom komunikację głosową w stylu walkie-talkie od razu po wyjęciu z pudełka. Rezultat? Wysoce współpracujący personel, który może natychmiast reagować na potrzeby klientów.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji