Wycofany z produkcji
Terminal Zebra TC75x
 

Terminal Zebra TC75x

Cena netto
OD 8 389,15 zł (+23% VAT = 10 318,65 zł)

1 936,73€ (+23% VAT = 2 382,18€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Terminal Zebra TC77

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra TC75x

W celu zwiększenia wydajności oraz polepszenia obsługi klienta, pracownicy terenowi często wyposażani są w mobilne komputery, które pozwolą im na kontakt ze współpracownikami oraz szybki dostęp do potrzebnych informacji. W odpowiedzi na oczekiwania użytkowników, firma Zebra stworzyła serię TC75 – terminale klasy korporacyjnej charakteryzujące się wytrzymałością, dbałością o szczegóły i łatwością w użyciu. Urządzenia zostały oparte o platformę Android, dzięki czemu ich obsługa jest tak prosta i intuicyjna jak korzystanie ze zwykłego smartfona.

Terminal mobilny TC75x to najbardziej zaawansowany smartfon w ofercie marki Zebra. Gwarantuje użytkownikom nieprzerwany dostęp do praktycznie wszystkich informacji pochodzących z firmowych systemów o dowolnej porze, z każdego miejsca. Komunikacja głosowa Push to Talk pozwoli pracownikowi terenowemu w szybki sposób skontaktować się ze współpracownikami, przełożonymi, czy dyspozytorami bez konieczności posiadania drugiego urządzenia, np. telefonu. Obsługa sieci komórkowej 4G umożliwi natomiast szybki i nieprzerwany dostęp do danych potrzebnych w trakcie wykonywania codziennych obowiązków. Aparat o rozmiarze 13MP pozwoli na robienie zdjęć o wysokiej rozdzielczości, dokumentowanie uszkodzonych paczek, czy podpisów, co niejednokrotnie należy do obowiązków pracownika terenowego.

Model TC75x wyposażono rozszerzenie Mobility Extensions (Mx) autorstwa marki Zebra, które pozwala dodać warstwę funkcji, których nie posiadają terminale mobilne ze standardowym systemem Android. Rozwiązanie Mx instalowane jest bezpłatnie na firmowych terminalach, a użytkownik w pełni kontroluje jakie opcjonalne funkcje chce aktywować. Co więcej, Mobility Extensions zapewnia połączenie Wi-Fi klasy biznesowej, dzięki czemu bezpieczeństwo przesyłanych danych osiąga jeszcze wyższy poziom.

Charakterystyka terminala Zebra TC75x:

- Rodzaj skanera: Imager 2D

- Klawiatura:Ekranowa

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 4,7”

- Funkcje: GPS, kamera, funkcja Push to Talk

- Interfejs: Micro USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, 4G (LTE), NFC

- System operacyjny:Android 6.0

- Dane techniczne: Procesor 1.8GHz, pamięć RAM 2GB, pamięć Flash 16GB

- Bateria:4620mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, oprogramowanie Google Mobile Services

- Szeroka gama akcesoriów kompatybilna dla całej serii TC7X.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji