Wszystkie konfiguracje

Terminal Zebra TC77

Cena netto
OD 13 596,73 zł (+23% VAT = 16 723,97 zł)

2 988,49€ (+23% VAT = 3 675,84€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Skaner
Zestaw
Technologia RFID

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra TC77

Terminal Zebra TC77 został oparty na niezwykle udanej serii TC7X, której urządzenia były określane mianem jednych z najbardziej niezawodnych smartfonów biznesowych na rynku. Model TC77 został zaprojektowany z myślą o personelu pierwszej linii, który przez cały dzień zajmuje się obsługą klientów, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Połączenie najwyższej wydajności oraz trwałości sprawiły, iż ten mobilny komputer jest jednym z najczęściej wybieranych urządzeń na rynku.

Komputer dotykowy Zebra TC77 posiada wszystkie cechy poszukiwane obecnie w korporacyjnych urządzeniach mobilnych – maksymalną moc obliczeniową, możliwość obsługi bogatych funkcji lokalizacyjnych, energooszczędną, szybszą łączność Wi-Fi, doskonałe funkcje rejestracji danych, wysokiej jakości komunikację głosową, kolorowy aparat tylny 13MP do robienia zdjęć i nagrywania wideo, przednią kolorową kamerę 5MP do rozmów wideo i nie tylko, możliwe do tworzenia przez użytkowników przyciski ekranowe zapewniające za jednym dotknięciem dostęp do najczęściej używanych aplikacji i wiele więcej.

Terminal TC77 został zaprojektowany z myślą o długoletniej pracy w najtrudniejszych warunkach – odporność na upadki i wstrząsy, wodo i pyłoszczelność, a także ekran oraz szybka skanera zabezpieczona szkłem Corning Gorilla Glass gwarantują, iż w trakcie codziennego użytkowania te newralgiczne miejsca nie zostaną zarysowane, ani uszkodzone.

Jako jeden z pierwszych, komputer mobilny Zebra TC77 uzyskał dostęp do czterech nowych aplikacji Mobility DNA:

a) WorryFree WiFi – gwarantująca niezawodną i doskonałą łączność Wi-Fi,

b) PowerPrecision – pozwalająca na śledzenie, identyfikowanie i usuwanie starzejących się baterii w komputerach mobilnych,

c) LifeGuard – Analytics – umożliwiająca pełną kontrolę nad aktualizacjami systemu operacyjnego,

d) StageNow – Restricted Mode – ułatwiająca kontrolę nad dostępem do usług Google Mobile Services.

Charakterystyka terminala Zebra TC77:

- Rodzaj skanera: Imager 2D

- Klawiatura:Ekranowa

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 4,7”

- Funkcje: GPS, kamera

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, 4G (LTE), NFC

- System operacyjny:Android 8.1

- Dane techniczne: Procesor 2.2GHz, pamięć RAM 4GB, pamięć Flash 32GB

- Bateria:4620mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, oprogramowanie Google Mobile Services

- Szeroka gama akcesoriów kompatybilna dla całej serii TC7X.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji