Wycofany z produkcji
Drukarka Zebra TLP2824 Plus
 

Drukarka Zebra TLP2824 Plus

Cena netto
OD 1 272,77 zł (+23% VAT = 1 565,51 zł)

299,28€ (+23% VAT = 368,11€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Zebra ZD411t

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra TLP2824 Plus

2-calowa drukarka termotransferowa Zebra TLP 2824 Plus jest zarówno łatwa w obsłudze, jak i atrakcyjna cenowo. Zebra TLP2824, jedna z najmniejszych drukarek w swojej klasie, może pracować w ciasnych przestrzeniach roboczych. Dodatkową korzyścią jest łatwe ładowanie i monitorowanie multimediów dzięki konstrukcji typu clam-shell i przejrzystemu okienku multimediów. 

Liczne opcje komunikacji, w tym szeregowy RS-232, równoległy Centronics i USB V1.1 - wraz z opcjonalnym Ethernetem 10/100 - umożliwiają łatwą integrację drukarki Zebra TLP2824 Plus z istniejącym systemem. Drukarka jest również wyposażona w narzędzia konfiguracji Zebra, które przeprowadzają Cię przez proste kroki konfiguracji, aby szybko rozpocząć drukowanie. 

Konstrukcja typu clamshell OpenACCESS firmy Zebra sprawia, że ​​ładowanie nośników jest bardzo proste. Monitoruj materiały eksploatacyjne i zobacz, kiedy należy je wymienić, na pierwszy rzut oka, korzystając z przezroczystego okienka drukarki. Unikaj marnowania czasu i mediów, dzięki standardowej funkcji autokalibracji. 

Solidny 32-bitowy procesor RISC zwiększa przepustowość i produktywność, dzięki szybszemu formatowaniu i drukowaniu pierwszej etykiety. Aby uzyskać większą elastyczność i lepszą wydajność, wybierz jedną z wielu opcji, takich jak wygodny dyspenser, lub obcinak. Ponadto opcjonalne 64 MB pamięci Flash z zegarem czasu rzeczywistego umożliwiają przechowywanie i używanie większej liczby grafik i czcionek. Dzięki współwystępującym językom programowania EPL i ZPL drukarka Zebra TLP2824 Plus bezproblemowo współpracuje z innymi drukarkami Zebra. 

Druk termotransferowy wykorzystuje podgrzewaną taśmę do tworzenia trwałych obrazów na szerokiej gamie materiałów. W bezpośrednim druku termicznym nie stosuje się taśmy, która tworzy obraz bezpośrednio na drukowanym materiale. Bezpośrednie nośniki termiczne są bardziej wrażliwe na światło, ciepło i ścieranie, co skraca żywotność zadrukowanego materiału. Druk termotransferowy zazwyczaj zapewnia trwalsze i trwalsze wydruki. 

Drukarka biurkowa Zebra TLP2824 Plus to drukarka termotransferowa, która daje użytkownikom możliwość pracy w trybie bezpośredniego termotransferu. Klientom poszukującym bezpośredniej opcji tylko termicznej, Zebra oferuje model ZD410. Wyposażona w wiele funkcji, ta TLP 2824 jest wyposażona w ruchomy czujnik nośnika zapewniający rozszerzone możliwości obsługi nośników oraz praktycznie każdą nowoczesną opcję łączności, aby dopasować się do środowiska technologicznego - teraz i w przyszłości. 

Mały rozmiar drukarki Zebra TLP 2824 Plus pasuje do prawie każdego środowiska, spełniając różnorodne potrzeby aplikacji. Od oznaczania cen detalicznych i drukowania pokwitowań, przez etykietowanie próbek medycznych i śledzenie pacjentów, aż po etykietowanie produktów, a nawet etykietowanie toreb hotelowych - ta drukarka pomaga z łatwością wykonać każde zadanie. 

Wydłuż czas bezawaryjnej pracy drukarek Zebra TLP2824 Plus i zmniejsz utratę produktywności oraz nieplanowane koszty napraw, wybierając umowę serwisową Zebra OneCare. Jako opłacalny sposób planowania i budżetowania rocznych wydatków na konserwację, Twoja umowa gwarantuje, że przeszkoleni technicy Zebra przywrócą drukarkę z powrotem do specyfikacji fabrycznej. Zebra oferuje różnorodne plany dostosowane do Twojego budżetu i potrzeb biznesowych. 

Zapewnij stałą jakość druku, ogranicz przestoje i zwiększ produktywność procesu drukowania, dzięki oryginalnym materiałom eksploatacyjnym Zebra. Za każdym razem Zebra produkuje materiały eksploatacyjne z dokładnie tych samych materiałów, dzięki czemu zawsze uzyskujesz ostre, czytelne i możliwe do zeskanowania wydruki bez konieczności zmiany ustawienia zaciemnienia drukarki między rolami.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji