Następcą tego modelu jest: Drukarka Zebra ZD621t

Drukarka Zebra ZD500

Cena netto
OD 2 608,41 zł (+23% VAT = 3 208,34 zł)

577,75€ (+23% VAT = 710,63€)

Dostęna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra ZD500

Drukarka biurkowa Zebra ZD500 jest kompaktowa i wyposażona w wiele funkcji zapewniających najwyższą wydajność, oferując wysoką rozdzielczość druku i opcje poczwórnej łączności. Drukarka ZD500 obsługuje środowisko Link-OS, dzięki czemu jest łatwa w integracji, zarządzaniu i utrzymaniu z dowolnego miejsca. Działa w trybie druku bezpośredniego termicznego i termotransferowego.

Drukarki Zebra ZD500 łączy w sobie największą prędkość drukowania z najbardziej kompletnym zestawem funkcji w ofercie drukarek biurkowych Zebra. Innowacyjne możliwości obsługi etykiet, paragonów i przywieszek zapewniają elastyczność, której potrzebujesz. Oferując najwyższą jakość druku i różnorodne opcje łączności, Zebra ZD500 obsługuje najszerszy zakres zastosowań i może być zintegrowana z prawie każdym środowiskiem, dzięki czemu można poprawić wydajność i rentowność, zaoszczędzić czas i skrócić szkolenie operatorów.

Drukarki biurkowe Zebra ZD500 zapewniają najlepszą w swojej klasie prędkość druku i funkcje zwiększające wydajność i rentowność. Każda z nich oferuje różnorodne opcje łączności, łatwe aktualizacje i integrację z językiem programowania ZPL oraz obniżony całkowity koszt posiadania jako drukarki zakwalifikowanej do programu ENERGY STAR.

Zebra ZD500 została oparta o środowisko Link-OS firmy Zebra - najnowocześniejszy system operacyjny łączący potężny wieloplatformowy zestaw programistyczny i aplikacje, co ułatwia integrację, zarządzanie i konserwację z dowolnego miejsca na świecie. Wyposażona w menu z dziesięcioma przyciskami i wyświetlacz LCD, Zebra ZD500 została zaprojektowana tak, aby była prosta w konfiguracji i obsłudze. Drukarka ZD500, oferująca wysoką rozdzielczość druku i opcje poczwórnej łączności, jest kompaktowa i wyposażona w funkcje zapewniające najwyższą wydajność. Jest również dostępna z opcjonalnymi funkcjami RFID UHF.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji