Drukarka Zebra ZQ110

Cena netto
OD 977,36 zł (+23% VAT = 1 202,15 zł)

225,56€ (+23% VAT = 277,43€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Zebra ZQ310

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra ZQ110

Najmniejsza i najtańsza mobilna drukarka paragonów Zebra ZQ110 jest kompaktowa i wystarczająco lekka, aby zmieścić się w kieszeni lub wygodnie nosić przy pasku przez całą zmianę. Drukuj i odrywaj paragony o szerokości 2 cali, bilety i powiadomienia o dostawie, oszczędzając czas i pieniądze - a wszystko to przy jednoczesnej poprawie jakości obsługi klienta.

Drukarka przenośna Zebra ZQ110 zapewnia bezproblemową integrację z istniejącymi rozwiązaniami mobilnymi. Jakimi? ZQ110 została stworzona z myślą o iPodach / iPhone'ach / iPadach (MFi). Co więcej, model ten obsługuje łączność Bluetooth lub bezprzewodową (802.11 b/g/n WLAN) z szeroką gamą urządzeń mobilnych Apple, Android i Windows.

Zebra ZQ110 jest niesamowicie łatwa do przenoszenia i prosta w obsłudze, oferując intuicyjne ładowanie nośników w celu szybkiej ich zmiany w ruchu. Jego prosty interfejs użytkownika umożliwia błyskawiczne aktualizacje statusu. A dzięki baterii, która może wytrzymać całą zmianę i wielu opcjom ładowania, użytkownicy mają dłuższy czas pracy i zwiększoną produktywność przy mniejszej liczbie przerw w drukowaniu.

Dbaj o rozwój firmy i pracowników! Zebra ZQ110 waży zaledwie 229 =g wraz z baterią, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie w kieszeni. Cechuje ją wyjątkowa niezawodność, nawet w trudnych warunkach. Drukarka mobilna Zebra ZQ110 może wytrzymać upadki na beton z wysokości do 1.2 m, a po sparowaniu z opcjonalną walizką do przenoszenia, drukarka spełnia stopień ochrony IP54, chroniąc urządzenie przed kurzem i płynami, takimi jak deszcz, śnieg lub przypadkowe zalanie, które są powszechne w środowisku przemysłowym.

Utrzymaj produktywność w podróży dzięki przyjaznej dla użytkownika konstrukcji Zebra ZQ110. Drukarka przenośna ZQ110 charakteryzuje się możliwością szybkiej zmiany nośników jedną ręką i zapewnia użytkownikom natychmiastowe aktualizacje statusu.

Zebra ZQ110 zapewnia maksymalną funkcjonalność dla różnych firm. Zebra oferuje niedrogie opcje ładowania akumulatorów w domu, pojeździe i miejscu pracy oraz wygodne akcesoria do bezdotykowego i bezproblemowego rozwiązania mobilnego.

Z łatwością wdróż drukarkę Zebra ZQ110 do swoich operacji. Oprócz standardowego w branży języka programowania ESC / POS, ZQ110 obsługuje zestaw zestawów programistycznych i narzędzi do bezproblemowej integracji. Realizuj wydajnie operacje drukowania mobilnego.

Drukarka Zebra ZQ110 drukuje z prędkością do 90mm na sekundę i została zaprojektowana, by oszczędzać energię baterii, dzięki trybowi uśpienia. Utrzymuj solidną i niezawodną łączność w podróży. Zebra ZQ110 posiada certyfikat MFi i obsługuje łączność Bluetooth z wieloma urządzeniami mobilnymi. Użytkownicy mogą zdecydować się na obsługę sieci WLAN 802.11 b/g/n dla aplikacji wymagających bezpieczniejszych połączeń sieciowych.

Chroń swoje zyski bez poświęcania ważnych usług. Zebra ZQ110 to najtańsza mobilna drukarka paragonów, której można używać w wielu różnych zastosowaniach. ZQ110 została przetestowana pod kątem maksymalnego współdziałania podczas używania drukarki z zatwierdzonymi terminalami. Niezależni dostawcy oprogramowania (ISV) firmy Zebra tworzą wiodące w branży rozwiązania w zakresie oprogramowania do rozwiązywania problemów biznesowych. Zebra ściśle współpracuje z tymi niezależnymi dostawcami oprogramowania, aby zintegrować drukowanie i inne możliwości produktów Zebra.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji