Drukarka Zebra ZXP7 RFID

Cena netto
OD 8 425,23 zł (+23% VAT = 10 363,03 zł)

1 968,05€ (+23% VAT = 2 420,70€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra ZXP7 RFID

Drukarka plastikowych kart Zebra ZXP7 RFID drukuje jeszcze ostrzej i bardziej niezawodnie. Zebra ZXP7 RFID to bardzo popularna drukarka, szczególnie w sektorze rządowym, służbie zdrowia, edukacji, hotelarstwie i handlu detalicznym.

Drukarka kart plastikowych Zebra ZXP7 RFID jest dostosowana do Twoich potrzeb i spełnia wszystkie wymagania środowisk biznesowych. Dzięki solidnej konstrukcji drukarka Zebra ZXP7 RFID wytrzymują temperatury do 35°C i wilgotność do 80% (bez kondensacji). Jakość druku i głębia koloru urządzenia są jakości fotograficznej dzięki najnowszej technologii druku, druku termosublimacyjnego lub monochromatycznego druku termotransferowego.

Oprócz przetwarzania trzech procesów jednocześnie, laminowanie jedno i dwustronne jest procesem bezodpadowym. Drukowanie na standardowych nośnikach CR-80 jest bez obramowania i ma rozdzielczość 300dpi. Drukarka Zebra ZXP7 RFID ma boczny uchwyt na maksymalnie 250 drukowanych kart. To ogromnie upraszcza codzienną pracę. W ten sposób możesz w ciszy i spokoju pracować nad kilkoma zadaniami drukowania i nie musisz ciągle sprawdzać, czy jest wystarczająco dużo miejsca na wydrukowane karty.

Oprócz standardowych interfejsów USB i Ethernet możliwe jest również połączenie WLAN. Oznacza to, że drukarkę kart Zebra ZXP7 RFID  można szybko i łatwo zintegrować z istniejącymi systemami, a instalacja nie jest długa i czasochłonna.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji