Terminal Honeywell CW45

Cena netto
OD 8 392,84 zł (+23% VAT = 10 323,20 zł)

1 936,91€ (+23% VAT = 2 382,40€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Bateria

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Honeywell CW45

Nowy terminal CW45 od firmy Honeywell wyposażony jest w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm, 2.0GHz oraz system operacyjny Android (od wersji 12.0 do wersji 15.0). 13-megapikselowy aparat fotograficzny zintegrowany z boku urządzenia umożliwia przechwytywanie kodów kreskowych 1D i 2D. Dodatkowo, terminal wyposażony jest w 8-megapikselowy aparat przedni, czujnik światła otoczenia oraz żyroskop.

CW45 może zostać wzbogacony o noszony na ciele skaner pierścieniowy 8675i firmy Honeywell (połączony poprzez Bluetooth lub kabel). Ten duet urządzeń gwarantuje szybki odczyt kodów kreskowych i kodów QR oraz ekspresowe przesyłanie danych do systemu.  

Płaska konstrukcja i duży 4,7-calowy wyświetlacz HD sprawiają, że Honeywell CW45 jest idealnym towarzyszem w codziennej pracy. Komputer mobilny, mocowany jest na ramieniu, a ze względu na niewielką wagę jest bardzo wygodny w noszeniu. Urządzenie jest wytrzymałe i odporne na trudne warunki pracy. Wytrzymuje upadki z wysokości 1,8 metra, posiada normę szczelności IP65 oraz IP67. Wyświetlacz wykonany jest ze szkła Gorilla Glass 5, ponadto, pozostaje wrażliwy na dotyk, nawet po zamoczeniu. Możliwe jest też korzystanie z ekranu w rękawiczkach i z użyciem rysika.

Dzięki funkcji hot-swappable inteligentna bateria do terminala CW45 może być wymieniana nawet podczas pracy urządzenia. Standardowa bateria o pojemności 3500mAh umożliwia do 6 godzin pracy urządzenia (czas ładowania około 3 godziny). Opcjonalnie dostępny jest też akumulator o wielkości 7000mAh, którego czas pracy osiąga nawet 12 godzin (czas ładowania to około 6,5 godziny). Bateria Li-Ion jest zintegrowana z narzędziami diagnostycznymi.  

Honeywell CW45 wykorzystuje najnowszy standard WLAN Wi-Fi 6 (802.11ax), aby ułatwić dostęp do informacji z możliwie najmniejszym opóźnieniem, zapewniając pracownikom aktualne informacje, nawet w przypadku obciążonych sieci. Obsługuje również łączność Bluetooth, NFC oraz posiada funkcję Push to Talk (PTT)

Terminal CW45 został zaprojektowany jako urządzenie do noszenia. Ponadto, dostosowuje się on do użytkownika – jest lekki, ma kompaktowe rozmiary oraz posiada wygodne i łatwo regulujące się akcesoria. Korzystanie z niego bez użycia rąk zapewnia większą wydajność pracy, m.in. poprzez zaoszczędzenie czasu i siły przeznaczanych na podnoszenie oraz odkładanie urządzeń. Honeywell CW45 zbudowany jest na bazie najnowszej generacji platformy Mobility Edge. Urządzenie zapewnia trwałość, bezpieczeństwo i wytrzymałość w magazynach, handlu detalicznym, logistyce oraz podczas procesów produkcyjnych. Możliwe jest również zintegrowanie CW45 z rozwiązaniami głosowymi, co umożliwia jeszcze większą elastyczność, zmniejszenie liczby błędów oraz znaczną oszczędność czasu.

.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji