Skaner Honeywell Granit 1910i

Cena netto
OD 1 283,06 zł (+23% VAT = 1 578,16 zł)

296,08€ (+23% VAT = 364,18€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell Granit 1910i

Skaner przemysłowy Honeywell Granit 1910i został zaprojektowany tak, aby sprostać różnorodnym wymaganiom występującym w trudnych warunkach pracy. Wyposażony w niestandardową obudowę, która na nowo definiuje standard niezawodności, czytnik Honeywell Granit 1910i o stopniu ochrony IP65 został zbudowany tak, aby przetrwać 5000 upadków z wysokości 1m (3.3 stopy) i 50 upadków na beton z wysokości 2m (6.5 stopy), nawet przy - 30°C (-22°F). W rezultacie firmy wdrażające tę wiodącą w branży ofertę mogą spodziewać się minimalnych przestojów urządzeń i niższego całkowitego kosztu posiadania. 

Dzięki technologii obrazowania Honeywell Adaptus szóstej generacji i rewolucyjnej architekturze dekodowania, skaner przewodowy Honeywell Granit 1910i zapewnia użytkownikom tę samą wyjątkową wydajność odczytu kodów kreskowych, co najlepsze w swojej klasie skanery do obrazowania powierzchniowego Xenon. Od słabo wydrukowanych i uszkodzonych kodów po kody liniowe o niskiej gęstości - skaner Honeywell Granit 1910i jest zbudowany tak, aby z łatwością odczytywał praktycznie wszystkie kody kreskowe - zapewniając maksymalną produktywność operatora, dzięki ulepszonemu oświetleniu, wyraźnemu celowaniu laserowemu i zwiększonej głębi ostrości. 

Co więcej, głośne maszyny i złe warunki oświetleniowe często stanowią wyzwanie dla operatorów, dla których informacje zwrotne ze skanera są potwierdzeniem dobrze wykonanego zadania. Skaner Granit 1910i spełnia to wyzwanie, dzięki jasnym diodom LED, zwiększonej głośności sygnalizatora i wibracją - zapewniając szybkie sprzężenie zwrotne dekodowania i eliminując zbędne skanowanie. Stworzony specjalnie do zastosowań, w których oczekuje się wysokiej wydajności skanowania i wysoko cenionej trwałości, czytnik kodów kreskowych Honeywell Granit 1910i jest optymalnym rozwiązaniem dla firm działających w nieprzewidywalnych warunkach.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji