Skaner Honeywell SF61B

Cena netto
OD 1 631,48 zł (+23% VAT = 2 006,72 zł)

376,48€ (+23% VAT = 463,07€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Wymiary
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell SF61B

Zaprojektowany, aby zapewnić wysoce mobilnemu pracownikowi wydajne skanowanie w niezwykle kompaktowym i wytrzymałym pakiecie, skaner Honeywell SF61B integruje się z istniejącymi przepływami pracy związanymi z przechwytywaniem danych i - dzięki wbudowanej łączności bezprzewodowej Bluetooth - łatwo łączy się ze smartfonami i tabletami z systemami iOS, Android i Windows Mobile. Dzięki unikalnemu formatowi i systemowi szybkiego mocowania / zwalniania pracownicy mogą wykonywać zadania związane z gromadzeniem danych z większą wydajnością, bezpieczeństwem i zwinnością niż kiedykolwiek wcześniej.

Tradycyjne skanery w kształcie pistoletu nie były przeznaczone dla pracowników w podróży. Aby rozwiązać ten problem, czytnik Honeywell SF61B został zaprojektowany tak, aby można go było szybko wyjąć lub bezpiecznie schować w razie potrzeby. Magnetyczny system szybkiego rozłączania i różnorodne inteligentne akcesoria, takie jak paski na nadgarstki i szlufki, ułatwiają szybki dostęp do urządzenia w razie potrzeby - i równie szybkie bezpieczne przechowywanie, gdy potrzebne jest swobodne korzystanie z obu rąk.

Pomimo niewielkich rozmiarów, skaner bezprzewodowy Honeywell SF61B zawiera ten sam wysokowydajny silnik skanujący 2D, co pełnowymiarowe skanery ręczne. Dzięki niezrównanej tolerancji ruchu (do 500 cali/s) i możliwości odczytu dookólnego, czytnik SF61B dotrzymuje kroku pracownikom w ruchu, zapewniając niesamowitą prędkość skanowania pod dowolnym kątem. Dodatek VESTA, opatentowanego algorytmu skanowania, zwiększa zasięg odczytu podczas skanowania najpopularniejszych kodów 1D. Zaawansowane możliwości obrazowania - takie jak analiza danych, odczyt wielu kodów i przechwytywanie obrazu / wideo - są wbudowane i sprawiają, że SF61B jest jeszcze bardziej elastycznym narzędziem do przechwytywania danych.

Solidna wydajność skanowania SF61B jest uzupełniona równie imponującą komunikacją i wydajnością baterii. Zintegrowane radio Bluetooth klasy 1 umożliwia komunikację bezprzewodową w zasięgu do 100m (325 stóp), a wymienialna na miejscu bateria litowo-jonowa działa znacznie dłużej niż przez pełną zmianę, nawet w zastosowaniach wymagających najbardziej intensywnego skanowania. Czytnik kodów kreskowych Honeywell SF61B oferuje charakterystykę działania powszechnie spotykaną w pełnowymiarowych skanerach, przy zaledwie ułamku ich rozmiaru i wagi.

Nie pomyl małego rozmiaru SF61B z kruchością. Czytnik Honeywell SF61B posiada stopień ochrony IP65 przed wnikaniem cieczy i cząstek stałych, dzięki czemu jest pyłoszczelny i odporny na bezpośrednie spryskiwanie wodą. Podobnie jak bardzo wytrzymały ręczny skaner SR61, SF61B może przetrwać 26 upadków na beton z odległości 2m (6,5 stopy) w szerokim zakresie temperatur roboczych. Ta wytrzymałość, w połączeniu ze standardową trzyletnią gwarancją, skutkuje zmniejszeniem całkowitych kosztów operacyjnych w całym okresie eksploatacji urządzenia.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji