Wszystkie konfiguracje

Terminal Honeywell CK75

Cena netto
OD 7 180,60 zł (+23% VAT = 8 832,14 zł)

1 605,00€ (+23% VAT = 1 974,15€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Skaner
Klawiatura
Dodatki
Dane techniczne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Honeywell CK75

Terminal Honeywell CK75 to urządzenie zaprojektowane z myślą o wytrzymałości, wydajności i ergonomii. Model CK75 został stworzony do pracy w trudnych warunkach – norma szczelności IP67, odporność na upadek do 2,4m oraz zakres temperatur operacyjnych mieszczący się od -20°C do +60°C. Dzięki tym cechom, terminal marki Honeywell cechuje się niezawodnością oraz szybkością działania nawet w miejscach, gdzie sygnał może okazać się słaby, a połączenie trudne do nawiązania.

Model CK75 doskonale sprawdzi się w dużych centrach logistycznych, magazynach, hurtowniach, czy chłodniach. Specjalna wersja terminala „Cold storage” przystosowana jest do pracy w niskich temperaturach sięgających do nawet - 30°C. Wbudowany odmrażacz ekranu oraz szybki skanera zapobiegnie oszranianiu i parowaniu urządzenia, co nie spowolni pracy, a wręcz uczyni ją łatwą i przyjemną.

Terminal Honeywell CK75 został wyposażony w rozwiązania mające na celu zwiększenie mocy obliczeniowej urządzenia, ale i dostosowanie go do trudnych warunków pracy. Wysokokontrastowy ekran dotykowy o przekątnej 3,5” i rozdzielczości 480x640 pikseli pozwala na pracę w bardzo nasłonecznionych miejscach, bez mierzenia się z problemem kiepskiej widoczności, a materiały, które zostały użyte do jego stworzenia chronią ekran przez zarysowaniami i uszkodzeniami. Wybór systemu operacyjnego pomiędzy Androidem 6.0, a Windows Embedded Handheld 6.5 pozwala na dopasowanie urządzenia do specyfiki działania przedsiębiorstwa, a także sparowania go z wewnętrznie użytkowanym systemem WMS. Dodatkowo:

- Rodzaj skanera: Imager 2D

- Klawiatura: Alfanumeryczna (59 klawiszy), Numeryczna (43 klawisze)

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 3,5”

- Funkcje: Kamera, Push to talk, odmrażacz ekranu

- Interfejs: USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth

- System operacyjny: Windows Embedded Handheld 6.5, Android 6.0

- Dane techniczne: Procesor 1.5GHz, pamięć RAM 2GB, pamięć Flash 16GB

- Bateria: 5200mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, Client Pack

 

Terminal Honeywell CK75 to narzędzie idealne dla firm, w których praca jest czasochłonna i natężona, a urządzenie wystawione jest na duże obciążenia.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji