Wszystkie konfiguracje

Terminal Honeywell Dolphin CT40

Cena netto
OD 3 684,49 zł (+23% VAT = 4 531,92 zł)

861,30€ (+23% VAT = 1 059,40€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Skaner
Komunikacja
Dane techniczne
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Honeywell Dolphin CT40

Najnowsza propozycja marki Honeywell, czyli terminal Dolphin CT40 to urządzenie zaprojektowane w oparciu o platformę Mobility Edge. Producent gwarantuje pełną funkcjonalność aż do systemu Android w wersji 10. Model CT40 wyposażony jest również w interfejs bardzo zbliżony do tego, który posiada większość obecnych smartfonów, co z pewnością pomoże w poznaniu tego urządzenia przez nowych użytkowników.

Komputer mobilny Honeywell Dolphin CT40 dedykowany jest firmom zajmującym się handlem detalicznym, zarówno tym małym, jak i średnim. Przemyślana konstrukcja, mała waga i kompaktowe wymiary – to cechy, które docenią wszyscy pracownicy pracujący z urządzeniem na co dzień.

Model CT40 to pierwszy terminal danych wyposażony w ekran wykonany ze szkła Gorilla Glass 5, które zapewnia wysoką odporność na zarysowania i pęknięcia, nawet w przypadku upadku urządzenia na beton z wysokości 1.2m. Duża ilość sposobów komunikacji bezprzewodowej - Wi-Fi, Bluetooth i 4G (LTE) oraz 8-rdzeniowy procesor 2.2 GHz Qualcomm Snapdragon 660 – sprawia, że po podłączeniu do doku terminal przekształca się w szybki i wydajny komputer.

Szczegółowe cechy terminala Honeywell Dolphin CT40:

- Rodzaj skanera: Imager 2D

- Klawiatura: Ekranowa

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 5”

- Funkcje: Push to talk, kamera

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, 4G (LTE)

- System operacyjny: Android 7.1

- Dane techniczne: Procesor 2.2GHz, pamięć RAM 2GB, pamięć Flash 32GB

- Bateria: 4100Ah

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, oprogramowanie Google Mobile Services

 

Zapewnij swojej firmie urządzenie, które będzie w pełni funkcjonalne przez następne lata.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji