Wszystkie konfiguracje

Terminal Datalogic Memor 10

Cena netto
OD 3 506,21 zł (+23% VAT = 4 312,64 zł)

770,94€ (+23% VAT = 948,25€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Skaner
Dodatki
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Datalogic Memor 10

Nowy smartfon biznesowy Datalogic Memor 10 został zaprojektowany z myślą o współczesnych przedsiębiorstwach. Doskonale sprawdzi się w handlu detalicznym, transporcie i logistyce, produkcji, a także w jednostkach opieki zdrowotnej. Dzięki swej wydajności oraz szerokiej gamie funkcjonalności stał się godnym kontynuatorem serii Memor.

Terminal Memor 10 łączy w sobie najnowsze technologie wykorzystywane w smartfonach, kompaktową obudowę, wydajny silnik skanujący oraz przemysłową odporność, dzięki czemu może być użytkowany na różnych stanowiskach pracy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Memor 10 został wyposażony w wydajny 8-rdzeniowy procesor o częstotliwości 2GHz, co w połączeniu z systemem Android 8.1 z Google Mobile Services pozwala na obsługę nawet najbardziej wymagających aplikacji. Co więcej, model ten uzyskał certyfikat „Android Enterprise Recommended, potwierdzający jego przystosowanie do pracy w przedsiębiorstwach.

Datalogic Memor 10 wykorzystuje technologię bezprzewodowego ładowania, dzięki której czyszczenie urządzenia oraz złącza dokującego z zabrudzeń i zanieczyszczeń przestaje być konieczne. Wymienna bateria zamontowana w urządzeniu zapewnia natomiast najwyższą wydajność i ergonomię pracy. Wykorzystanie kilku technologii komunikacji bezprzewodowych: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, czy 4G (LTE) pozwoli na szybki przesył danych oraz ciągły kontakt z bazą.

Szczegółowe cechy produktu:

- Rodzaj skanera: Imager 2D

- Klawiatura: Ekranowa

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 5”

- Funkcje: kamera

- Interfejs: USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, 4G (LTE)

- System operacyjny: Android 8.1

- Dane techniczne: Procesor 2GHz, pamięć RAM 3GB, pamięć Flash 32GB

- Bateria: 4100mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, oprogramowanie Google Mobile Services

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji