Wszystkie konfiguracje

Terminal Point Mobile PM85

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt

Ten produkt jest niedostępny

Skaner
Dodatki
Komunikacja
Dane techniczne
Bateria
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Point Mobile PM85

Terminal Point Mobile PM85 to nowoczesne urządzenie mobilne, stworzone z myślą o pracy terenowej w leśnictwie, określane mianem wzmocnionej wersji PM45. Intuicyjny, nowoczesny i łatwy w obsłudze system Android 8.1, stosowany również w telefonach komórkowych, pozwoli na szybkie przystosowanie się użytkownika do nowego urządzenia. Dodatkowo, regularne aktualizacje oprogramowania (co 90 dni przez 5 lat) zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności urządzenia. Model PM85, jako drugi w historii Point Mobile, uzyskał certyfikat Android Enterprise Recommended.

Rejestrator PM85 został wyposażony w skaner o dużej dokładności odczytu, typu imager. Jego wysoka rozdzielczość poprawia wydajność odczytu, a białe podświetlenie polepsza czytelność kolorowych kodów kreskowych, a także zapewnia łatwiejsze użytkowanie kamery. Możliwość odczytu czcionki OCR, a także funkcja EasyParse pozwoli na odczyt danych z praw jazdy, kart pokładowych i części samochodowych.

Terminal Point Mobile PM85 posiada zintegrowany modem LTE i Wi-Fi, a także funkcję Push to talk i podwójne głośniki o maksymalnej mocy 3W, dzięki czemu umożliwia łatwy kontakt pomiędzy pracownikami znajdującymi się w terenie, bez konieczności posiadania dodatkowego urządzenia takiego jak telefon komórkowy.

Szczegółowe cechy produktu:

- Rodzaj skanera: Imager 2D

- Klawiatura: Ekranowa

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 5”

- Funkcje: GPS, kamera, żyroskop, Push to talk

- Interfejs: USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, 4G (LTE)

- System operacyjny: Android 8.1

- Dane techniczne: Procesor 1.8GHz, pamięć RAM 3GB, pamięć Flash 32GB

- Bateria: 2900mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, oprogramowanie Google Mobile Services

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji