Wszystkie konfiguracje

Terminal Datalogic Memor 20

Cena netto
OD 5 927,11 zł (+23% VAT = 7 290,34 zł)

1 308,85€ (+23% VAT = 1 609,88€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Dodatki
Komunikacja

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Datalogic Memor 20

Datalogic Memor 20 to najlepszy w swojej klasie terminal PDA stworzony, by stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom w przedsiębiorstwach. Oferowany w smukłej i kompaktowej obudowie, posiada oszałamiający wyświetlacz Full HD o przekątnej 5.7” znany z wyświetlania powiadomień wtórnych. Memor 20 to połączenie najnowszego smartfona oraz skanera kodów kreskowych 1D/2D – wszystko opakowanie w ultrawytrzymałą konstrukcję, która doskonale poradzi sobie nawet w warunkach przemysłowych przy upadkach na beton z wysokości 1.8m.

Terminal Memor 20 zasilany jest przez najlepszy procesor Qualcomm Snapdragon SD660 - ośmiordzeniową platformę taktowaną na 2.2 GHz zapewniającą najwyższą wydajność, nawet w trakcie użytkowania wymagających aplikacji. Co więcej, urządzenie zostało oparte o system Android 9.0 (Pie) z obsługą Google Mobile Services (GMS), dzięki czemu użytkownik otrzymuje przyjazną i łatwą w obsłudze platformę niemal identyczną z tą, którą widzi codziennie na ekranie swojego telefonu. Dodatkowo urządzenie została zatwierdzone przez program „Android Enterprise Recommended”.

Firma Datalogic wyposażyła swoje nowe urządzenie w bezprzewodowy system ładowania pozwalający na niezawodne ładowanie zbliżeniowe. Dzięki technologii „Safe Swap” Memor 20 może posiadać wymienną baterię, a jego użytkownik dłużej cieszyć się naładowanym terminalem.

Memor 20 oferuje przedni przycisk z czujnikiem linii papilarnych dla bezpiecznego uwierzytelnienia. Bezpieczeństwo i personalizacja to także wyróżniające się funkcje dostępne w inteligentnych dokach, które oferują unikalną funkcję blokowania i zabezpieczania urządzenia, aby uniknąć nieautoryzowanego użycia, utraty lub kradzieży.Memor 20 wykorzystuje pełny zestaw wbudowanych technologii bezprzewodowych do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych: dwuzakresowe Wi-Fi, w tym najnowszy standard 802.11ac, Bluetooth v5 z BLE dla szybkiego i bardzo niskiego zużycia energii w trakcie połączenia, NFC dla łatwego parowania, a zwłaszcza możliwość użytkowania dwóch kart SIM naraz.

Terminal Datalogic Memor 20 posiada:

- Rodzaj skanera: Imager 2D

- Klawiatura: Ekranowa

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 5.7”

- Funkcje: GPS, kamera

- Interfejs: USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, 4G (LTE)

- System operacyjny:Android 9.0

- Dane techniczne: Procesor 2.2GHz, pamięć RAM 4GB, pamięć Flash 64GB

- Bateria: 4100mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, oprogramowanie Google Mobile Services

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji