Wycofany z produkcji
Skaner Datalogic QuickScan I QD2430 Enhanced
 

Skaner Datalogic QuickScan I QD2430 Enhanced

Cena netto
OD 431,39 zł (+23% VAT = 530,61 zł)

101,44€ (+23% VAT = 124,77€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic QuickScan I QD2430 Enhanced

Popularność kodów kreskowych 2D rozprzestrzeniła się na wszystkie segmenty branży przechwytywania danych. Obecnie, przy bardziej przystępnych cenach i praktycznie bez wad technologii obrazowania obszaru, istnieje duże zapotrzebowanie na czytniki kodów kreskowych 2D, takie które potrafią odczytać dane z wyświetlaczy telefonów komórkowych.

Skaner QuickScan QD2430 Enhanced został stworzony specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb sprzedawców detalicznych i zaspokojenia popytu na rynku, dzięki wyjątkowej wydajności odczytu dookólnego praktycznie wszystkich kodów. Eleganckie detale projektowe są zawarte w mniejszej, wyważonej i lekkiej obudowie bez poświęcania dobrze znanej trwałości Datalogic.

Idealnie nadający się do zastosowań w punktach sprzedaży (POS), czytnik Datalogic QuickScan QD2430 Enhanced jest wyposażony w nowy system oświetlenia i celowania opracowany z myślą o zmniejszeniu zmęczenia wzrokowego operatora podczas codziennych czynności skanowania. Składa się z miękkiego, ciemnoczerwonego oświetlenia połączonego z dwoma niebieskimi trójkątami LED wskazującymi na docelowy kod kreskowy. Rezultatem jest precyzyjny system celowania, który przyczynia się do niskiego zmęczenia oczu, a jednocześnie zapewnia najwyższą wydajność operatora.

Skaner ręczny Datalogic QuickScan QD2430 Enhanced odczytuje typowe drukowane liniowe kody paskowe, a także złożone kody paskowe 2D wyświetlane na ekranie urządzenia mobilnego lub kartach lojalnościowych. Czytnik kodów kreskowych QD2430 Enhanced zapewnia szybkie i niezawodne skanowanie z eleganckiego i solidnego imagera 2D.

Technologia obrazowania zastosowana w skanerze QuickScan QD2430 Enhanced dorównuje lub przewyższa produktywność w porównaniu ze skanerami laserowymi i zapewnia dodatkowe korzyści w postaci niższego kosztu posiadania i większej niezawodności produktu w perspektywie długoterminowej.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji