Wycofany z produkcji
Skaner Datalogic RIDA DBT6400
 

Skaner Datalogic RIDA DBT6400

Cena netto
OD 1 205,57 zł (+23% VAT = 1 482,86 zł)

280,96€ (+23% VAT = 345,58€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Skaner Datalogic RIDA DBT6420

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic RIDA DBT6400

Mobilny imager obszaru Datalogic RIDA DBT6400 imponuje swoim praktycznym, kieszonkowym formatem i oferuje szybkie i niezawodne przechwytywanie kodów kreskowych 1D i 2D z odległości do 40cm. Dzięki ergonomicznej konstrukcji skaner RIDA DBT6400 wygodnie leży w dłoni i waży zaledwie 85 gramów (z baterią) - jest idealnym towarzyszem podczas całodziennej pracy, rejestrując dane w małych magazynach, handlu detalicznym lub w mobilnych punktach sprzedaży. Prosta funkcja parowania zapewnia międzyplatformowe ustanowienie szybkiego i niezawodnego połączenia Bluetooth - z klasycznymi stacjonarnymi systemami hostów, takimi jak urządzenia mobilne z systemem iOS, Android lub Windows. W przypadku utraty połączenia zintegrowana pamięć wsadowa Datalogic DBT6400 zapisuje do 2000 kodów kreskowych. Pozwala to użytkownikom również płynnie funkcjonować poza zakresem, bez utraty jakichkolwiek danych.

Kompaktowy skaner mobilny Datalogic DBT6400 z pewnością rejestruje wyblakłe, uszkodzone lub trudne do odczytania kody kreskowe - wydrukowane lub z wyświetlacza. Ponadto posiada unikalne poczwórne sprzężenie zwrotne, które wyraźnie sygnalizuje po każdym udanym skanowaniu. Na to składają się: wyraźny sygnał dźwiękowy, dioda LED w obszarze podglądu, wibracje i opatentowany Green Spot na zeskanowanym kodzie kreskowym. Dodatkowo charakteryzuje się delikatnym białym oświetleniem oraz czteropunktowym systemem celowania, który wspomaga użytkownika podczas celowania.

Wyposażony w akumulator litowo-jonowy 700mAh, czytnik kodów kreskowych Datalogic RIDA DBT6400 pozostaje gotowy do pracy nawet przez 5 godzin i rejestruje ponad 3000 kodów na jednym ładowaniu. Naładuj go za pomocą stacji bazowej lub kabla micro USB.

Datalogic oferuje również RIDA DBT6400 jako wariant medyczny z dezynfekowalną, antybakteryjną obudową. Wraz z niewielką wagą i kompaktowymi rozmiarami, ta wersja jest szczególnie odpowiednia do stosowania w sektorze opieki pielęgniarskiej, w szpitalach i laboratoriach.

Mobilny imager obszaru otrzymuje kompleksową ochronę inwestycji, dzięki ofercie usług EASEOFCARE firmy Datalogic. Zwiększa to również produktywność i zwrot z inwestycji do maksimum.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji