Wycofany z produkcji
Skaner Datalogic RIDA DBT6400 dla służby zdrowia
 

Skaner Datalogic RIDA DBT6400 dla służby zdrowia

Cena netto
OD 1 372,66 zł (+23% VAT = 1 688,37 zł)

322,77€ (+23% VAT = 397,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic RIDA DBT6400 dla służby zdrowia

Datalogic RIDA DBT6400-HC jest idealny do użytku w sektorze opieki zdrowotnej, między innymi ze względu na swój kompaktowy format: ważący zaledwie 85 gramów (z baterią) mini skaner kodów kreskowych mieści się wygodnie w kieszeniach zwykłych mundurów szpitalnych i pielęgniarskich. Szybko i niezawodnie rejestruje kody kreskowe 1D i 2D, nawet jeśli są uszkodzone lub wyblakłe. Dodatkowo czyta kody kreskowe z wyświetlaczy i monitorów. Poprzez Bluetooth 4.0 łączy się z urządzeniami mobilnymi iOS, Windows i Android. Na wypadek, gdyby czytnik Datalogic DBT6400-hc był poza zasięgiem sieci, zintegrowana pamięć wsadowa przechowuje do 2000 kodów kreskowych i przesyła je po ponownym nawiązaniu połączenia.

Obudowa skanera Datalogic RIDA DBT6400-HC jest dobrze dostosowana do wysokich wymagań w opiece zdrowotnej: wytrzymuje agresywne środki czyszczące i dezynfekujące (certyfikowane zgodnie z ISO22196), a także upadki z wysokości do 1.5m. Dodaj do tego powłokę antybakteryjną dla skutecznej ochrony przed rozprzestrzenianiem się zarazków w szpitalach, domach opieki i gabinetach lekarskich.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji