Wycofany z produkcji
Skaner Honeywell 8670
 

Skaner Honeywell 8670

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Skaner Honeywell 8675i
Bateria

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell 8670

Bezprzewodowy skaner pierścieniowy Honeywell 8670 z technologią Bluetooth zapewnia wyjątkową wydajność skanowania 1D i 2D skanerów Xenon i Granit w ergonomicznej i wytrzymałej konstrukcji zoptymalizowanej pod kątem trudnych warunków użytkowania. Wykorzystując wiodącą w branży technologię obrazowania i dekodowania Honeywell Adaptus 6.0, czytnik kodów kreskowych Honeywell 8670 zapewnia dużą prędkość dekodowania do wielokierunkowego skanowania kodów kreskowych 1D i 2D, doskonałą tolerancję ruchu i lepszą wydajność skanowania kodów kreskowych niskiej jakości lub uszkodzonych. 

Ergonomiczna dwuczęściowa konstrukcja obejmuje mały, lekki skaner, który montuje się na palcu oraz moduł Bluetooth, który można wygodnie nosić na nadgarstku. Dzięki elastycznej konstrukcji użytkownicy zyskują niezrównaną swobodę ruchów, umożliwiającą szybkie, bezpieczne i wygodne skanowanie kodów kreskowych, jednocześnie zachowując obie ręce wolne w celu wydajnej obsługi innych zadań. Konstrukcja umożliwia również wielozmysłowe sprzężenie zwrotne poprzez wibracje, sygnał dźwiękowy, diody LED i celownik, aby zapewnić wysoką produktywność użytkownika podczas wykonywania zadań skanowania. 

Miękkie elastomerowe paski na palce i nadgarstek są bardzo wygodne w noszeniu. Są nieprzepuszczalne dla wilgoci i dzięki temu nie wchłaniają potu. Można je również łatwo wyczyścić, eliminując problemy higieniczne. 

Wytrzymała konstrukcja skanera Honeywell 8670 pozwala mu przetrwać ekstremalne temperatury, wilgotne i zakurzone środowisko oraz wysokie wyładowania elektrostatyczne. Może również przetrwać trudne warunki użytkowania, w tym upadki na beton i uderzenia w metalowe regały i przenośniki taśmowe. Zoptymalizowana konstrukcja kabla maksymalizuje trwałość w ekstremalnych przypadkach użytkowania.

Dzięki zintegrowanemu radiu Bluetooth, skaner kodów kreskowych Honeywell 8670 szybko łączy się z urządzeniami Apple iOS, Android i Windows Mobile - a także standardowymi komputerami PC i laptopami wyposażonymi w technologię bezprzewodową Bluetooth. Bezpieczne proste parowanie i EZPairing umożliwiają szybki i bezpieczny proces parowania z urządzeniami hosta.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji