Wycofany z produkcji
Terminal Honeywell Captuvo SL22 dla sektora ochrony zdrowia
 

Terminal Honeywell Captuvo SL22 dla sektora ochrony zdrowia

Cena netto
OD 2 853,73 zł (+23% VAT = 3 510,08 zł)

666,60€ (+23% VAT = 819,92€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Honeywell Captuvo SL22 dla sektora ochrony zdrowia

Dla pracowników służby zdrowia usprawnienie gromadzenia danych i komunikacji między personelem i pacjentami jest kluczem do opieki nad pacjentem. Dlatego dodanie korporacyjnego urządzenia Honeywell Captuvo SL22h do urządzeń Apple iPod touch piątej generacji ma sens. Twoi lekarze zyskają solidniejsze narzędzie zwiększające produktywność, które jest chronione obudową przystosowaną do dezynfekcji.

Terminal Captuvo SL22h przekształca urządzenie Apple iPod touch piątej generacji w narzędzie zwiększające produktywność gotowe do użycia w opiece zdrowotnej. Jako pracownik służby zdrowia z pewnością docenisz, jak to łatwe w użyciu rozwiązanie pomaga usprawnić gromadzenie danych i komunikację między personelem i pacjentami. Ponadto sanki są uszczelnione przed wilgocią za pomocą plastiku gotowego do dezynfekcji i szczelnej osłony ekranu, dzięki czemu są odporne na działanie środków odkażających i dezynfekujących.

Wyposażony w technologię Honeywell Adaptus Imaging Technology 6.0 do skanowania kodów kreskowych, Captuvo SL22h umożliwia szybki i dokładny odczyt kodów liniowych i 2D, w tym najbardziej wymagających kodów kreskowych w służbie zdrowia. Pozwoli to zaoszczędzić czas i poprawi bezpieczeństwo pacjentów.

Martwisz się o żywotność baterii? Honeywell SL22h dla znacznie poprawia tradycyjną żywotność baterii iPoda. Wymieniany podczas pracy, zewnętrzny akumulator zasila skaner SL22h i iPoda przez całą dobę. Akumulator o dodatkowej pojemności umożliwia nawet ładowanie iPoda, dzięki czemu opiekunowie mogą zachować produktywność. Nie potrzeba żadnych zapasowych iPodów. Nie musisz tracić czasu, czekając na naładowanie urządzenia.

Aby zabezpieczyć inwestycję w Honeywell Captuvo SL22h, zapytaj o najlepsze w swojej klasie rozwiązanie pomocnicze - Service Made Simple. Zapewnia ono najwyższy poziom produktywności, optymalizację zasobów, niezawodność urządzeń i niezrównany czas pracy.

Główne cechy terminala Honeywell Captuvo SL22h:

- Jest odporny na środki odkażające i dezynfekujące oraz chroni iPoda touch przed nadużyciami typowymi dla środowisk opieki zdrowotnej.

- Zmniejsza liczbę urządzeń, którymi pracownicy służby zdrowia muszą zarządzać i używać, aby skutecznie opiekować się pacjentami.

- Zwiększa produktywność i przepustowość, dzięki zintegrowanemu, łatwemu w obsłudze imagerowi, który wydajnie skanuje kody kreskowe liniowe i 2D.

- Zapewnia dodatkową moc dla iPoda touch, gwarantując maksymalny czas pracy dzięki łatwo dostępnej baterii wymienialnej podczas pracy.

- Pomaga przedsiębiorstwom zdalnie zarządzać wdrożonymi urządzeniami iPod touch i innymi urządzeniami iOS, obniżając całkowity koszt posiadania.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji