Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell E-4205A
 

Drukarka Honeywell E-4205A

Cena netto
OD 1 152,41 zł (+23% VAT = 1 417,46 zł)

265,95€ (+23% VAT = 327,12€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Honeywell PC43t
Parametry druku

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell E-4205A

Rodzina termicznych drukarek kodów kreskowych Honeywell E-4205E została zaprojektowana jako drukarka z wyboru, gdy wartość, wydajność i funkcje są podstawowymi wymaganiami drukarki. Drukarki Honeywell E-4205E są w stanie drukować różnorodne etykiety w zastosowaniach, od wymagań wysyłkowych w małych biurach po etykiety i przywieszki identyfikacyjne produktu ogólnego przeznaczenia.

Szpitale, laboratoria medyczne, warsztaty samochodowe, centra wysyłkowe / pocztowe i magazyny to typowe przykłady typów firm, które mogą odnieść korzyści z używania drukarek biurkowych Honeywell E-4205E. Dzięki funkcjom obsługi kodów kreskowych PDF417 i MaxiCode 2D, drukarka etykiet Honeywell E-4205E może drukować złożone symbole transportowe i formaty etykiet.

Termiczna drukarka biurkowa Honeywell E-4205E oferuje sprawdzone i niezawodne rozwiązanie do drukowania etykiet i przywieszek w kompaktowej obudowie. Jest idealna do wielu różnorodnych zastosowań, które wymagają niezawodnej i ekonomicznej drukarki kodów kreskowych. Honeywell E-4205E ma unikalnie zaprojektowany regulowany mechanizm drukowania z zaawansowanym wykrywaniem nośnika.

Drukarka kodów kreskowych Honeywell E-4205E to coś więcej niż drukarka etykiet wysyłkowych lub adresowych; została zaprojektowana w wyjątkowy sposób, aby niezawodnie drukować na wytrzymałych i trwałych materiałach potrzebnych w wielu zastosowaniach. Niezależnie od tego, czy drukujesz krystalicznie czyste, trwałe etykiety jubilerskie, czy też wytrzymałe etykiety seryjne produktów o wysokiej rozdzielczości, Honeywell E-4205E zapewnia to, czego zwykle oczekujesz od znacznie droższych drukarek. Honeywell E-4205E to niezawodna i ekonomiczna drukarka, na której wiele dużych i małych firm na całym świecie polega we wszystkich swoich potrzebach w zakresie etykiet z kodami kreskowymi i etykietowania.

Te drukarki są zaprojektowane z myślą o małych rozmiarach, ale są wyposażone w duże funkcje, w tym zaawansowany 32-bitowy procesor wielozadaniowy z dwoma megabajtami pamięci, interfejsami komunikacji szeregowej, równoległej i USB oraz panel sterowania z trzema przyciskami. Ponadto w pamięci drukarki znajduje się pełen zestaw standardowych liniowych kodów kreskowych, a także złożone, dwuwymiarowe symbole, takie jak MicroPDF417, Datamatrix, Maxicode, Aztec i TLC39.

Wszystkie modele drukarek Honeywell E-4205E mają wspólny asortyment opcji, w tym obcinak, czujnik obecności etykiety oraz asortyment międzynarodowych zestawów czcionek. Ponadto łączność nigdy nie stanowi problemu, ponieważ drukarkę Honeywell E-4205E można łatwo połączyć w sieć z serwerem druku Datamax DMX-100 Ethernet.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji