Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell E-4305A
 

Drukarka Honeywell E-4305A

Cena netto
OD 1 647,65 zł (+23% VAT = 2 026,61 zł)

380,25€ (+23% VAT = 467,70€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Honeywell PC43t
Bateria
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell E-4305A

Łatwe w użyciu bezpośrednie drukarki termiczne Honeywell E-4305A są niedrogie w posiadaniu i ekonomiczne w obsłudze, a jednocześnie oferują funkcje i niezawodność zwykle spotykane w droższych drukarkach. Mogą obniżyć codzienne koszty operacyjne, minimalizując zużycie energii i zmniejszając koszty związane z materiałami eksploatacyjnymi do drukarek, takimi jak etykiety i taśmy.

Rodzina kompaktowych drukarek biurkowych Honeywell E-4305A to jedna z najlepszych wartości na rynku - oferuje funkcje i niezawodność zwykle spotykaną w droższych drukarkach. Drukarka etykiet Honeywell E-4305A została zaprojektowana z myślą o wielu branżach i zastosowaniach, które wymagają niezawodnej i ekonomicznej drukarki kodów kreskowych.

Drukarka kodów kreskowych Honeywell E-4305A została starannie zaprojektowana, aby zmaksymalizować wartość inwestycji, oferując konkurencyjną cenę zakupu, opcjonalny pakiet baterii zapewniający mobilność, dwuścienną konstrukcję gwarantującą zwiększoną trwałość i sprawdzoną konstrukcję oferującą długoterminową niezawodność.

Drukarki Honeywell E-4305A są również łatwe w obsłudze. Są wyposażone w szybko ładujące się media i interaktywny ekran LCD. Można również zauważyć znaczną redukcję codziennych kosztów operacyjnych, dzięki większej pojemności nośników i rolek taśmy.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji