Wycofany z produkcji
Skaner Honeywell Granit 1280i
 

Skaner Honeywell Granit 1280i

Cena netto
OD 1 350,85 zł (+23% VAT = 1 661,55 zł)

315,55€ (+23% VAT = 388,12€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Skaner Honeywell Granit 1990i
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell Granit 1280i

Pełnozakresowy skaner laserowy klasy przemysłowej Honeywell Granit 1280i odczytuje kody kreskowe z odległości do 54 stóp (16.5m). Od słabej jakości kodów papierowych o rozdzielczości 7.5mil po kody odblaskowe o rozdzielczości 100mil – czytnik Honeywell Granit 1280i jest tak skonstruowany, aby z łatwością odczytywał praktycznie wszystkie liniowe kody kreskowe w szerokim zakresie głębi ostrości - wspierając maksymalną produktywność operatora, dzięki ulepszonemu zasięgowi, intuicyjnym i konfigurowalnym wzorcom celowania oraz szybkiej reakcji. 

Jako członek rodziny skanerów przemysłowych Granit, Honeywell 1280i jest zbudowany tak, aby sprostać różnorodnym wymaganiom występującym w trudnych warunkach pracy. Wykorzystując obudowę Granit, która wyznacza standardy niezawodności skanera, czytnik Honeywell Granit 1280i ma stopień ochrony IP65 i jest zbudowany tak, aby przetrwać 5000 upadków na beton z wysokości 3.3'(1 m) i 50 upadków na beton z 2m (6.5 stopy) - nawet w temperaturach do -30°C. W rezultacie firmy wdrażające tę wiodącą w branży ofertę mogą spodziewać się minimalnych przestojów urządzeń i niższego całkowitego kosztu posiadania. 

Głośne maszyny i złe warunki oświetleniowe często stanowią wyzwanie dla operatorów, dla których informacje zwrotne ze skanera są potwierdzeniem „dobrych odczytów”. Skaner przewodowy Honeywell Granit 1280i spełnia to wyzwanie, dzięki jasnym diodom LED, zwiększonej głośności sygnału dźwiękowego i wibrującej reakcji dotykowej - zapewniając szybkie sprzężenie zwrotne dekodowania i eliminując zbędne skanowanie. 

Stworzony specjalnie do zastosowań, w których oczekuje się skanowania na duże odległości, a trwałość jest wysoko ceniona, czytnik kodów kreskowych Honeywell Granit 1280i jest optymalnym rozwiązaniem dla firm działających w nieprzewidywalnych warunkach.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji