Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell M-4308
 

Drukarka Honeywell M-4308

Cena netto
OD 3 759,40 zł (+23% VAT = 4 624,06 zł)

867,52€ (+23% VAT = 1 067,05€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Honeywell PD43

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell M-4308

Rodzina kompaktowych drukarek przemysłowych Honeywell M-4308 oferuje wyjątkową wartość i szeroki zakres funkcji. Ich mniejsze rozmiary są idealne dla użytkowników, którzy potrzebują mocy drukarek przemysłowych, ale muszą wziąć pod uwagę ograniczenia przestrzenne. Drukarka etykiet Honeywell M-4308 to idealne rozwiązanie do zastosowań w magazynach, służbie zdrowia, logistyce i handlu detalicznym. Modułowa konstrukcja rodziny drukarek ułatwia konserwację i wymianę części. Elastyczna konstrukcja umożliwia rozbudowę różnorodnych opcji w terenie.

Drukarki Honeywell M-4308 obniżają całkowity koszt posiadania dzięki łatwym w utrzymaniu komponentom. Oferują szeroką gamę połączeń, aby sprostać różnorodnym wymaganiom aplikacji i łatwo integrują się z większością sieci. Dzięki łatwemu w obsłudze graficznemu wyświetlaczowi LCD do sterowania menu i funkcjami, drukarki Honeywell M-4308 są przeznaczone dla użytkowników na każdym poziomie. Obsługa konfiguracji UHF lub HF RFID dla obecnych lub przyszłych wymagań chroni inwestycje w drukarkę. Wysokiej jakości funkcje, wydajność i solidna niezawodność sprawiają, że rodzina Honeywell M-Class ma lepszą wartość niż większość drukarek na rynku.

Możesz używać drukarek Honeywell M-4308 w szerokiej gamie zastosowań z szeroką gamą kompatybilności z mediami, interfejsami, obsługi emulacji i opcji, w tym obsługi RFID. Obniżają one budżet, a jednocześnie zapewniają wydajność druku przemysłowego przy niewielkich rozmiarach.

Główne cechy drukarki Honeywell M-4308:

- Wytrzymała konstrukcja z precyzyjną aluminiową ramą odlewaną ciśnieniowo.

- Pięcioprzyciskowy, graficzny wyświetlacz LCD 128x64 z podświetleniem jest czytelny i umożliwia łatwą konfigurację etykiet.

- Konstrukcja modułowa umożliwia użytkownikowi rozbudowę w miejscu instalacji.

- Wykorzystuje powszechnie używane oprogramowanie DPL i obsługuje języki poleceń drukarki PL-Z (Zebra), PL-I (Intermec) i PL-B (Boca) w celu łatwej emulacji.

- Wielojęzyczne menu dostępne w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim i francuskim.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji