Wycofany z produkcji
Skaner Honeywell SG20T
 

Skaner Honeywell SG20T

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell SG20T

Poprawa satysfakcji klientów od dawna jest misją sprzedawców detalicznych na całym świecie, a usprawnienie procesu realizacji transakcji jest kluczowym obszarem zainteresowania. Zapewniając wysoce responsywne i dokładne skanowanie przy kasie, ręczny skaner kodów kreskowych Honeywell SG20T pomaga poprawić jakość obsługi klienta.

Proces kasowy polega na szybkości i wydajności. Skaner Honeywell SG20T oferuje najszybszą w branży technologię odczytu kodów kreskowych, z większą tolerancją ruchu niż konkurencyjne urządzenia. Zapewnia to łatwe i spójne skanowanie wszystkich popularnych kodów kreskowych 1D i 2D, dzięki czemu możesz szybciej obsługiwać klientów.

W przeciwieństwie do skanerów laserowych, czytnik Honeywell SG20T obsługuje prawdziwie wielokierunkowe skanowanie kodów kreskowych 1D i 2D. W połączeniu z najlepszą w swojej klasie tolerancją ruchu, ta funkcja oznacza, że ​​kody kreskowe skanują się szybko, w dowolnej orientacji. Teraz nie musisz tracić czasu na niezręczne przestawianie przedmiotów, aby uzyskać pomyślne skanowanie.

Różnorodne pasujące akcesoria, takie jak stojaki i uchwyty do skanowania, umożliwiają skanowanie bez użycia rąk i zwalniają blat lub miejsce na biurku. Niezależnie od konfiguracji, cała linia SG20 jest bardzo popularna pod względem przystępności cenowej i wartości.

Stylowy wygląd skanera Honeywell SG20T odróżnia go od tradycyjnych skanerów ręcznych w kształcie pistoletu. Skrupulatna dbałość o szczegóły i szeroko zakrojone testy użyteczności zaowocowały skanerem, który jest nie tylko estetyczny na każdym blacie, ale także zoptymalizowany pod kątem komfortu użytkowania, dzięki naturalnie gładkiemu uchwytowi i położeniu spustu.

Łukowy profil czytnika Honeywell SG20T jest idealny do ciasnych przestrzeni, a wielkolorowa dioda LED o dużych rozmiarach zapewnia jasną wizualną wskazówkę potwierdzającą pomyślne skanowanie, co może być pomocne w hałaśliwym otoczeniu. W rzeczywistości diodę LED można zaprogramować tak, aby pasowała do wystroju witryny sklepowej.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji