Wycofany z produkcji
Terminal Zebra TC8000 Premium
 

Terminal Zebra TC8000 Premium

Cena netto
OD 8 827,97 zł (+23% VAT = 10 858,40 zł)

2 037,57€ (+23% VAT = 2 506,21€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Terminal Zebra TC8300

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra TC8000 Premium

Co sprawia, że terminal mobilny Zebra ​​TC8000 jest tak wyjątkowy? Wszystko! Jest to przełomowy, całkowicie nowy komputer mobilny do magazynów, zaprojektowany w celu zapewnienia rewolucyjnego wzrostu wydajności w magazynie. Komputer przenośny Zebra TC8000 minimalizuje ruch, dzięki innowacyjnemu kątowi skanowania, który eliminuje tysiące sytuacji, kiedy pracownicy muszą przechylać swoje urządzenie, aby zobaczyć ekran. Zebra zintegrowała elastyczne skanowanie ręczne i bez użycia rąk, aby zwiększyć produktywność. Model TC8000 jest o 33 procent lżejszy niż tradycyjne urządzenie, co przekłada się na minimalizację zmęczenie. Firma Zebra zintegrowała narzędzie, które pozwala automatycznie przekształcić starsze „zielone ekrany” emulacji terminala (TE) w eleganckie, oparte na grafice ekrany typu All-touch TE, które są nie tylko wysoce intuicyjne , ale także radykalnie zmniejszają liczbę interakcji wymaganych do wykonania zadania - nie jest wymagane żadne kodowanie ani modyfikacje aplikacji hosta. Rezultat? Mniej czasu potrzebne na wykonanie zadania i większa produktywność. Zebra TC8000 – kolejne wielkie wydarzenie z w mobilności magazynów.

Nowy kąt skanowania eliminuje ciągłe przechylanie, którego wymagają tradycyjne urządzenia, zwiększając produktywność o 14% poprzez 55% redukcję ruchu nadgarstka i 15% redukcję wysiłku mięśni.

Mobility Extensions (Mx) oferuje funkcje, które sprawiają, że Android jest jeszcze bardziej niezawodnym systemem operacyjnym klasy korporacyjnej, minimalizując czas wsparcia i maksymalizując produktywność pracowników i czas pracy urządzeń, zapewniając lepszą kontrolę nad urządzeniami mobilnymi, dostępem do aplikacji oraz wydajnością i bezpieczeństwem Wi-Fi.

Superwytrzymała konstrukcja Zebra TC8000 została stworzona z myślą o wymagającym środowisku magazynowym. Dzięki najbardziej ekstremalnym wartościom odporności na uderzenia TC8000 działa niezawodnie, nawet po 2000 kolejnych trafień podczas przewracania się i wielokrotnych upadkach z wysokości 2.4 m na beton. TC8000 jest uszczelniony, gotowy do pracy wodą i pyłem. Model Zebra TC8000 jest zbudowany tak, aby radzić sobie ze stałymi wahaniami temperatury między ekstremalnym upałem a zimnem - idealne rozwiązanie na terenach zewnętrznych.

Dzięki największemu akumulatorowi w swojej klasie terminal przenośny Zebra TC8000 ma wystarczającą moc na trzy zmiany. Bateria PowerPrecision+ zapewnia obszerne wskaźniki baterii, które ułatwiają wykrycie i wycofanie z eksploatacji starzejących się baterii, które nie mogą już dłużej utrzymywać pełnego naładowania. Baterię można wymienić w kilka sekund - bez wyłączania urządzenia.

SimulScan ułatwia przechwytywanie etykiet na pudełkach i paletach, które zawierają wiele kodów kreskowych, a także pola tekstowe, pola wyboru, podpisy i nie tylko na drukowanych formularzach.

Imager może być automatycznie wyzwalany przez czujnik zbliżeniowy, niezależnie od tego, czy komputer mobilny Zebra TC8000 jest noszony w kaburze biodrowej, na pasku na ramię, czy w wózku lub w uchwycie biurkowym. Dostępne są dwa tryby - skanowanie z bliska od bliskiego kontaktu do 15 cm i od kontaktu do 60 cm.

Jeśli potrzebujesz skanowania 1D/2D o dużym zasięgu, spełnij wszystkie potrzeby skanowania dzięki rozszerzonemu zakresowi SE4850. Przechwytuj kody kreskowe z odległości od 7.62cm do 21,4 m - do 60% bliżej i 35% dalej niż produkty konkurencji. A dzięki wiodącemu w branży polu widzenia, szerokie kody kreskowe o szerokości 10.16cm mogą być rejestrowane z odległości zaledwie 17.78cm - prawie jedna trzecia odległości urządzeń konkurencyjnych. Zarówno SE4850, jak i SE4750 oferują opatentowaną przez firmę Zebrę technologię inteligentnego obrazowania PRZM, która zapewnia niezrównaną wydajność w przypadku niemal każdego rodzaju danych, jakie można sobie wyobrazić. „Wypróbowany i prawdziwy” silnik 1D SE965 oferuje technologię adaptacyjnego skanowania, która zapewnia najszerszy zakres roboczy w swojej klasie. Wszystkie opcje rejestrują kody kreskowe praktycznie w każdych warunkach.

All-touch TE zapewnia front-end aplikacji Terminal Emulation - inteligentny i intuicyjny interfejs dotykowy, automatycznie - a starsze zielone ekrany TE są zawsze dostępne dla pracowników za naciśnięciem przycisku. Twórz niestandardowe klawiatury dla różnych ekranów aplikacji, aby uprościć wprowadzanie danych. All-touch TE jest wstępnie załadowany i wstępnie licencjonowany, gotowy do zwiększenia produktywności zaraz po wyjęciu z pudełka.

Dzięki wiodącej w branży technologii ekranu dotykowego pracownicy mogą używać palca, rysika lub palca w rękawiczce do interakcji z aplikacjami, łącznie z obsługą wielodotyku.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji