Wycofany z produkcji
Terminal Zebra TC8000 Standard
 

Terminal Zebra TC8000 Standard

Cena netto
OD 7 624,89 zł (+23% VAT = 9 378,62 zł)

1 790,22€ (+23% VAT = 2 201,97€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Terminal Zebra TC8300

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra TC8000 Standard

Firmy poszukujące kolejnej innowacji w zakresie mobilności magazynu w celu zwiększenia produktywności magazynu właśnie ją znalazły: wytrzymały terminal ręczny Zebra TC8000. Co sprawia, że ​​TC8000 jest tak wyjątkowy? Wszystko. Ten przełomowy, całkowicie nowy komputer magazynowy został zaprojektowany od podstaw w celu zwiększenia wydajności pracowników o 14%. W jaki sposób? Zebra zminimalizowała ruch „przechyl i zweryfikuj” wymagany do interakcji z urządzeniem i aplikacją dzięki nowemu projektowi urządzenia i łatwemu sposobowi przekształcenia starszej aplikacji Emulacji terminala w eleganckie i intuicyjne ekrany graficzne całkowicie dotykowe bez kodowania lub modyfikacji aplikacja hosta.

Ponieważ pracownicy spędzają całe dnie na skanowaniu, użytkownicy mają do wyboru dwa zaawansowane skanery kodów kreskowych: 1D SE965 z technologią Adaptive Scanning dla najszerszych zakresów roboczych lub SE4750 z autorskim inteligentnym obrazowaniem PRZM zapewniającym niezrównaną wydajność na o każdym rodzaju danych. Dzięki Zebra TC8000 pracownicy mogą wybrać, w jaki sposób chcą skanować: wskaż, aby skanować lub dzięki przełomowej funkcji skanowania zbliżeniowego Zebry.

Pracownicy mogą nosić terminal mobilny Zebra TC8000 w kaburze biodrowej, na pasku na ramię lub w innym miejscu można go mocować na wózku lub na biurku i po prostu przesuwać przedmioty przed oknem skanera.

Jeśli chodzi o niezawodność, Zebra TC8000 jest wytrzymały od wewnątrz i na zewnątrz, zbudowany tak, aby wytrzymać wielokrotne upadki z wysokości 2.4m na beton, 2000 kolejnych upadków, pryskanie wodą, kurzem i ekstremalne temperatury. Użytkownicy otrzymują również największą baterię w tej klasie urządzeń, oferującą moc baterii na trzy zmiany i obszerne wskaźniki baterii, które ułatwiają wykrycie i wycofanie starzejących się akumulatorów. Ponadto zaawansowany ekran dotykowy umożliwia pracownikom interakcję z aplikacją za pomocą palca lub rysika, w rękawiczce lub bez rękawiczki, wraz z funkcją szczypania i powiększania oraz innymi funkcjami wielodotykowymi.

Zebra TC8000 jest jak dodanie dodatkowej godziny produktywności na pracownika do dnia pracy.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji