Wycofany z produkcji
Terminal wózkowy Zebra VC70N0
 

Terminal wózkowy Zebra VC70N0

Cena netto
OD 11 384,15 zł (+23% VAT = 14 002,50 zł)

2 627,56€ (+23% VAT = 3 231,89€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Terminal wózkowy Zebra VC80X

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal wózkowy Zebra VC70N0

Twój magazyn jest kluczową częścią Twoich operacji produkcyjnych i dystrybucyjnych. Błędy i powolny przepływ materiałów do, przez i z tego centrum zagrażają jakości produktu, dokładności zamówień i terminom dostaw, a także podnoszą koszty i obniżają poziom obsługi klienta. A co by było, gdybyś mógł umożliwić operatorom w Twoich pojazdach przeładunkowych zwiększenie wydajności i dokładne wykonywanie każdego zadania? Dzięki Zebra VC70N0 możesz. Wytrzymały terminali wózkowy VC70N0 jest zbudowany tak, aby sprostać wymaganiom pojazdów w magazynach, umożliwiając operatorom dostęp do informacji w czasie rzeczywistym, potrzebnych do osiągnięcia nowego poziomu dokładności i produktywności. Teraz każdy ruch każdego produktu można zweryfikować za pomocą szybkiego zeskanowania kodu kreskowego, który jest przechowywany na półkach magazynowych, odbierany w celu dostarczenia na linię produkcyjną lub do zrealizowania zamówienia, zapakowania i wysłania. Rezultat? Bardziej wydajni operatorzy. Zwiększona przepustowość. Dokładne zamówienia, które są dostarczane na czas, za każdym razem. I zadowoleni, lojalni klienci. 

Kompaktowa konstrukcja Zebra VC70N0 poprawia widoczność i bezpieczeństwo operatora, zapewniając jednocześnie duży ekran z dużą ilością miejsca na wyświetlanie informacji, których operatorzy potrzebują, aby poprawić wydajność i dokładność zadań. 

802.11a/b/g/n dostępne w komputerze Zebra VC70N0 obsługuje najszybsze dostępne obecnie połączenia WLAN, zapewniając doskonałą wydajność aplikacji oraz łatwą integrację z praktycznie każdą siecią WLAN. 

Dwurdzeniowy procesor 1GHz, 2GB pamięci Flash i dostępne dla użytkownika gniazdo kart SD obsługujące do 32GB zapewniają najlepszą w swojej klasie wydajność dla wymagających aplikacji, a także dla aplikacji niezależnych od systemu operacyjnego utworzonych za pomocą Zebra Technologies RhoMobile Suite. 

Zaprojektowany do użytku w ekstremalnych warunkach magazynowych, z pyłoszczelnym i wodoszczelnym uszczelnieniem IP66, wytrzymałą aluminiową konstrukcją, odpornością na zamrażanie, uszczelnionymi złączami oraz testami na ekstremalne wstrząsy i wibracje, komputer wózkowy Zebra VC70N0 jest w stanie pracować niemal w każdym środowisku. 

Jasny, 10.4-calowy wyświetlacz XGA o rozdzielczości 1024x768 pix i jasności 600 NIT jest czytelny w prawie każdych warunkach oświetleniowych - od korytarzy magazynowych po rampę załadunkową i plac. 

Mocowanie w kształcie litery U i kompatybilność ze standardowym mocowaniem VESA 75 umożliwiają łatwą instalację Zebra VC70N0 w najlepszym możliwym miejscu na wózkach widłowych siedzących, stojących i o wydłużonym zasięgu, podnośnikach paletowych, mułach stoczniowych, wózkach terenowych, holownikach lotniskowych i nie tylko. 

Terminal na wózek VC70N0 może wykrywać środowisko i reagować na nie bez interwencji człowieka - potrafi dostosowywać jasność ekranu do dostępnego światła, wykrywać ruch i „wygaszać” ekran, aby kierowca nie spuszczał wzroku z „drogi”, monitorować temperaturę, aby w razie potrzeby aktywować podgrzewany ekran dotykowy, który zapobiegnie tworzeniu się kondensacji i wpływaniu na użyteczność urządzenia. 

Dostosuj komputer na wózek Zebra VC70N0 do swoich potrzeb biznesowych dzięki: klawiaturze alfanumerycznej lub numerycznej, którą można obsługiwać również nosząc rękawiczki; skanerowi przewodowemu lub bezprzewodowemu, który można szybko sparować z terminalem; opcji push-to-talk i zewnętrznemu głośnikowi o mocy 13W, gotowemu do współpracy z kierownikami i współpracownikami; oraz zestawowi słuchawkowemu Bluetooth innej firmy do rozwiązań sterowanych głosem.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji