Wycofany z produkcji
Terminal Zebra WT41N0
 

Terminal Zebra WT41N0

Cena netto
OD 7 595,09 zł (+23% VAT = 9 341,96 zł)

1 781,88€ (+23% VAT = 2 191,71€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Terminal Zebra WT6300

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Zebra WT41N0

Wraz ze znacznym wzrostem ilości paczek, zapotrzebowania na najwyższą jakość obsługi klienta i rosnących przepisów dotyczących identyfikowalności towarów, generujesz coraz więcej ruchów magazynowych i gromadzisz więcej informacji o tych produktach niż kiedykolwiek wcześniej. Z serią terminali do noszenia WT41N0 od firmy Zebra, te nowe wyzwania nie będą stanowiły problemu. Te wytrzymałe urządzenia pozwolą Ci osiągnąć maksymalną produktywność bez błędów, poprawiając wydajność operacyjną i dokładność wykonywanych czynności, dzięki sterowaniu głosowemu i aplikacjom wykorzystywanym w obsłudze paczek. Pełna gama akcesoriów zapewnia wygodę użytkowania, umożliwiając łatwe rozszerzenie funkcjonalności tego urządzenia montowanego na biodrze lub nadgarstku za pomocą skanerów bezprzewodowych i nie tylko.

Zebra WT41N0 oferuje największą moc ze wszystkich urządzeń w swojej klasie, z dwurdzeniowym procesorem i systemem operacyjnym - Windows Embedded Compact 7. W połączeniu z 2GB pamięci Flash i obsługą bezprzewodowych sieci LAN 802.11a/b/g/n, to przenośne urządzenie mobilne zapewnia moc obliczeniową i przepustowość sieci wymaganą do zapewnienia spójnej, błyskawicznej wydajności i niezawodności aplikacji. 

Nowy wbudowany mikrofon umożliwia połączenia typu „naciśnij i mów” (PTT), a aplikacje głosowe niewymagające użycia zestawu słuchawkowego pomagają obniżyć koszty inwestycyjne. Możliwość jednoczesnej obsługi wielu źródeł dźwięku znacznie wzbogaca funkcjonalność terminala Zebra WT41N0.  

Odporność na upadek oraz stopień szczelności IP zapewniają prawdziwy spokój ducha - możesz liczyć na niezawodne działanie, nawet jeśli pracownicy upuszczą, uderzą lub rozleją płyn na terminal WT41N0. Łączniki ze stali nierdzewnej w połączeniu z ulepszoną powłoką na tylnej knadze eliminują korozję i zwiększają trwałość w punktach mocowania akcesoriów. Rezultatem jest dłuższy czas użytkowania, szybki zwrot z inwestycji i niski całkowity koszt posiadania. 

Dzięki terminalowi ubieralnemu WT41N0 pracownicy mogą nie spuszczać rąk i oczu z obsługiwanych produktów - nie tracą czasu na obsługę papieru lub ręcznego urządzenia mobilnego. Obsługując tylko tekst, tylko głos oraz kombinację aplikacji tekstowych i głosowych, WT41N0 eliminuje wysiłek i koszty związane z zakupem i obsługą wielu systemów sprzętowych dla różnych typów aplikacji używanych w magazynie lub centrum dystrybucji. Dodaj skaner pierścieniowy noszony na palcu, a pracownicy będą mogli „w locie” przechwytywać kody kreskowe 1D i 2D, dokumentując ścieżkę tego przedmiotu w celu uzyskania pełnej identyfikowalności - i sprawdzać, czy właściwe elementy są we właściwych zamówieniach. 

Jeśli Twoi pracownicy obsługują paczki w sortowni paczek i poczty lub przenoszą materiały do, przez i z magazynu, daj im potężne aplikacje głosowe, które pozwolą im wykonać pracę szybciej i prawidłowo w każdym miejscu w magazynie - w tym chłodni. Posiadając Zebra WT41N0 VOW na ramieniu lub biodrze pracowników, kierowanie głosem może poprowadzić ich przez wykonywanie zadań, dzięki czemu mogą trzymać ręce i oczy na obsługiwanych przedmiotach. Pracownicy mogą liczyć na krystalicznie czystą jakość głosu. Aplikacje sterowane głosem są wysoce intuicyjne, więc urządzenie wymaga bardzo niewielkiego szkolenia. Dodatkowo aplikacje są dostarczane w języku ojczystym Twoich pracowników.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji