Drukarka Zebra ZD500R RFID

Cena netto
OD 5 657,91 zł (+23% VAT = 6 959,22 zł)

1 321,63€ (+23% VAT = 1 625,61€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Zebra ZD621R

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra ZD500R RFID

Rozszerzając szeroką gamę drukarek RFID Zebry, Zebra ZD500R zapewnia drukowanie i kodowanie UHF RFID bezpośrednio na Twoim biurku. Zaprojektowana do zastosowań, w których brakuje miejsca, kompaktowa drukarka etykiety Zebra ZD500R oferuje proste drukowanie i kodowanie za jednym dotknięciem, proste ładowanie i automatyczną kalibrację RFID. Intuicyjnya użyciu, jest idealnym wyborem do zastosowań, w których personel pomocy technicznej nie jest dostępny, takich jak znakowanie w sklepach detalicznych.

Zapewnij stałą jakość druku, skróć przestoje i zwiększ wydajność procesu drukowania, dzięki oryginalnym materiałom eksploatacyjnym Zebra. Za każdym razem materiały eksploatacyjne są produkowane z dokładnie tych samych materiałów, dzięki czemu zawsze otrzymujesz ostre, czytelne i możliwe do zeskanowania wydruki bez konieczności dostosowywania ustawienia zaciemnienia drukarki między rolami.

Aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom i rosnącym wymaganiom w zakresie urządzeń mobilnych, inteligentnych i połączonych z chmurą, Zebra stworzyła platformę oprogramowania do obsługi swoich urządzeń: środowisko Link-OS. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że ​​integracja, zarządzanie i konserwacja drukarek Zebra ZD500R jest jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej - z dowolnego miejsca. Środowisko Link-OS jest bardzo elastyczne, umożliwiając użytkownikom tworzenie nowych i kreatywnych sposobów kreowania aplikacji współpracujących z drukarkami Zebra ZD500R z urządzeniami mobilnymi znajdującymi się w dowolnym miejscu na świecie. Użytkownicy mogą przeprowadzać aktualizacje, zbierać dane i podejmować mądrzejsze wybory biznesowe na podstawie nowych, opartych na analizie spostrzeżeń.

Będąc częścią wiodącej w branży linii termicznych drukarek biurkowych, Zebra ZD500R jest dostępna zarówno w modelach do druku termicznego, jak i termotransferowego, i jest kompatybilna z wkładami wszystkich wiodących dostawców. Może być używana z różnymi etykietami i tagami RFID, od małych przywieszek po duże etykiety na opakowania i palety.

Zmniejsz koszty materiałów eksploatacyjnych, straty i czas spędzony na zmianie rolek, ponieważ drukarka etykiet Zebra ZD500R koduje wkłady RFID, które są rozmieszczone bliżej siebie. Drukarka z certyfikatem ENERGY STAR pozwala zaoszczędzić pieniądze przez cały cykl życia.

Drukarka biurkowa Zebra ZD500R jest zdolna do obsługi najbardziej wymagających aplikacji. Została wyposażona w standardową łączność równoległą, szeregową, USB i Ethernet, dużą pamięć oraz język programowania ZPL. Wybierz jedną z opcji, takich jak obcinak lub dyspenser, komunikacja z certyfikatem Bluetooth i Wi-Fi oraz drukowanie w wysokiej rozdzielczości 300dpi.

Drukarka kodów kreskowych Zebra ZD500R wykorzystuje środowisko Link-OS firmy Zebra - innowacyjną platformę oprogramowania z potężnymi aplikacjami, które zwiększają możliwości drukarki, dzięki czemu można ją łatwo zintegrować z operacjami globalnymi i zarządzać nią z dowolnego miejsca. Wyposażone w aplikację Link-OS Cloud Connect, drukarki biurkowe Zebra ZD500R mogą łączyć się z chmurą bezpośrednio i bezpiecznie, przesyłając dane z dowolnego portu. Dzięki aplikacji Link-OS Print Touch możesz sparować ZD500R z urządzeniami obsługującymi NFC jednym dotknięciem, zapewniając natychmiastowy dostęp do potrzebnych danych, w tym filmów instruktażowych Zebra i pomocy technicznej.

Uzyskaj szybki dostęp do usług pomocy technicznej w zakresie napraw, pomocy technicznej na żywo i wsparcia w zakresie oprogramowania w dowolnym miejscu na świecie za pośrednictwem firmy Zebra i jej zaufanej sieci ponad 10 000 partnerów. Zebra OneCare zapewnia rozszerzoną ochronę, która wykracza poza standardową gwarancję na normalne zużycie, priorytetowe czasy naprawy w magazynie i nie tylko - wszystko za niewielki ułamek kosztu pojedynczej naprawy.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji