Wycofany z produkcji
Terminal Datalogic Falcon X3+
 

Terminal Datalogic Falcon X3+

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Terminal Datalogic Falcon X4

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Datalogic Falcon X3+

Falcon X3 to jeden z najpopularniejszych terminali marki Datalogic, dostępny na rynku już od wielu lat. Model ten dedykowany jest do pracy w magazynach, czy centrach dystrybucji takich branży jak: handel detaliczny i hurtowy, produkcja, motoryzacja, przemysł, elektronika, żywność/napoje, produkty konsumenckie, farmaceutyki, logistyka (3PL). Falcon X3 może być wykorzystywany do takich czynności jak odbiór przesyłek, przeładunki, składowanie, kompletacja głosowa, wysyłka, inwentaryzacja, zarządzanie cenami, wprowadzanie zamówień, harmonogramowanie, czy dokumentowanie uszkodzonych towarów.

Terminal mobilny Datalogic Falcon X3 posiada silnik skanujący mogący odczytać kody 1D za pomocą technologii laserowej, lub kody 2D przy użyciu metody obrazowania, zarówno z bliskiej, jak i dalekiej odległości. Ponadto, komputer wykorzystuje narzędzie Datalogic SDK do tworzenia oprogramowania,  a także Datalogic Utilities, WavelinkR AvalancheR oraz Wavelink Scan to Configure, dzięki czemu urządzenie może zostać dostosowane do potrzeb wymagających klientów.

Urządzenie zostało idealnie wyważone i wyprofilowane, tak, aby całodniowa praca z terminalem w ręku nie było uciążliwa. Gumowa obudowa wykonana z poliwęglanu oraz okno skanowania zabezpieczone szkłem CorningR GorillaR Glass 3 zapewniają odporność na uszkodzenia spowodowane codzienną pracą, wstrząsami wynikającymi z upadków oraz uderzeniami w betonowe powierzchnie. Falcon X3 został również w pełni zabezpieczony przez pyłami i wodą, co potwierdza norma szczelności IP65.

Szczegółowe cechy produktu:

- Rodzaj skanera: Laser 1D lub Imager 2D

- Klawiatura: Numeryczna (29 klawiszy), funkcyjna (52 klawisze), alfanumeryczna (52 klawisze)

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 3.5”

- Funkcje: kamera

- Interfejs: USB, RS232

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth

- System operacyjny: Windows CE 6.0, Windows Embedded Handheld 6.5

- Dane techniczne: Procesor 806MHz, pamięć RAM 256MB, pamięć Flash 1GB

- Bateria: 5000mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji