Wycofany z produkcji
Terminal Datalogic Joya Touch Plus
 

Terminal Datalogic Joya Touch Plus

Cena netto
OD 3 697,47 zł (+23% VAT = 4 547,89 zł)

853,86€ (+23% VAT = 1 050,25€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Terminal Datalogic Joya Touch Plus

Terminal Datalogic Joya Touch Plus to wielofunkcyjne urządzenie do użytku w handlu detalicznym, które optymalizuje zwrot z inwestycji. Urządzenie Joya Touch Plus jest przeznaczone do samodzielnych zakupów, sklepów, kontroli dostępu i nie tylko.

Datalogic Joya Touch Plus jest dostępny w dwóch wersjach: podręcznej wersji przypominającej smartfon oraz w wersji z uchwytem pistoletowym i wygodnym spustem. Joya Touch Plus można łatwo dostosować na kilka sposobów: wielkie litery, przednie logo, pokrywa baterii i ochraniacz ekranu, zarówno w kolorach, jak i motywach. Dzięki temu sprzedawca może brandować nowo zakupione urządzenia. 

Terminal Datalogic Joya Touch Plus jest ładowane przy użyciu technologii ładowania bezprzewodowego, która eliminuje potrzebę czyszczenia styków urządzenia i podstawek. Radykalnie zmniejsza także koszty obsługi i wydłuża żywotność urządzenia. 

Wielokanałowa stacja dokująca obsługuje modele Joya Touch Plus z uchwytem ręcznym i pistoletowym, zapewniając odpowiednią konfigurację dla każdego użytkownika / zastosowania. Sprzedawca może wybrać między wysoką gęstością a instalacją wyświetlacza przedniego, zapewniając maksymalną elastyczność. 

Interfejs użytkownika zawiera duży ekran dotykowy wraz z technologią Datalogic SoftSpot, która pozwala użytkownikom wybrać pozycję miękkiego spustu na wyświetlaczu. 

Urządzenie Datalogic Joya Touch Plus wymaga tylko 2.5 godziny na naładowanie, a funkcja „szybkiego ładowania” zapewnia 80 minut użytkowania po zaledwie 15 minutach ładowania! 

Terminal mobilny Datalogic Joya Touch Plus obsługuje technologię Beacon do lokalizacji w sklepie. Technologia bezprzewodowa Bluetooth i BLE mogą być również używane do podłączania szerokiej gamy urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki, czytniki RFID lub inne urządzenia z profilem szeregowym BT.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji