Wycofany z produkcji
Skaner Datalogic PowerScan PM9300
 

Skaner Datalogic PowerScan PM9300

Cena netto
OD 1 942,39 zł (+23% VAT = 2 389,14 zł)

453,72€ (+23% VAT = 558,08€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Skaner Datalogic PowerScan PM9501

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic PowerScan PM9300

Bezprzewodowy skaner Datalogic PowerScan PM9300 oferuje te same profesjonalne i solidne właściwości, co warianty przewodowe. Solidna obudowa wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego sprawia, że ​​skaner laserowy Powerscan PM9300 jest prawdziwie wszechstronnym narzędziem do ciągłego codziennego użytku w przemyśle i handlu detalicznym. Ponadto urządzenia bezprzewodowe pozwalają na szczególnie długie godziny pracy, dzięki wydajnej baterii. Dzięki ponad 50000 skanów na jednym ładowaniu i krótkiemu czasowi ładowania wynoszącemu tylko cztery godziny, skaner przemysłowy Datalogic Powerscan PM9300 nadaje się do wszystkich zastosowań w produkcji i logistyce. Aby zapewnić proste przechwytywanie kodów kreskowych nawet w bardzo hałaśliwym otoczeniu, jest wyposażony w wyraźnie słyszalny sygnał dźwiękowy (z możliwością konfiguracji głośności), szczególnie jasne diody LED i punkt celowania ułatwiający orientację.

Skaner laserowy Datalogic PM9300 charakteryzuje się wysoką rozdzielczością i dużym zasięgiem odczytu. Skanery kodów kreskowych w połączeniu z szybkim mikroprocesorem rozpoznają wszystkie popularne jednowymiarowe kody kreskowe. PowerScan PM9300 bezprzewodowo przesyła dane o komunikacji radiowej bez licencji i rejestracji w zakresie częstotliwości 433 MHz i komunikuje się dwukierunkowo między skanerem a hostem.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji