Wycofany z produkcji
Skaner Datalogic Touch 65 Lite
 

Skaner Datalogic Touch 65 Lite

Cena netto
OD 195,76 zł (+23% VAT = 240,79 zł)

46,03€ (+23% VAT = 56,62€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Skaner Datalogic Touch 90 Lite
Komunikacja
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic Touch 65 Lite

Jeśli decydującym czynnikiem dotyczącym zakupu sprzętu jest cena, na szczycie listy możemy umieścić skaner kodów kreskowych Datalogic Touch 65 Lite. Czytniki ręczne są przewodowym rozwiązaniem dla handlu detalicznego, konserwacji, magazynowania i warsztatu. Zapewniają niezawodną wydajność w przechwytywaniu konwencjonalnych kodów 1D, pocztowych i piętrowych, szczególnie w aplikacjach o niskiej lub średniej wydajności towarów. Seria Touch TD1100 została zaprojektowana z myślą o krótkich odległościach odczytu, od bezpośredniego kontaktu do maksymalnej odległości 15cm.

Skanery Datalogic Touch 65 Lite oferują taką samą wydajność skanowania, a jednak łączą w sobie pełną wszechstronność połączeń w jednym urządzeniu: interfejsy USB, RS-232 i KBW są do Twojej dyspozycji w jednym urządzeniu.

Użytkownik rozpoznaje udany skan na dwa sposoby: za pomocą regulowanego tonu akustycznego oraz łatwo rozpoznawalnej zielonej diody LED. Te obrazy znacznie przyspieszają proces pracy, dzięki przemyślanej konstrukcji: obudowa spełnia wymagania ergonomii, a jej niewielka waga wygodnie leży w dłoni.

Nawet jeśli chodzi o trudne warunki lub obszary o rosnących temperaturach, czytniki Datalogic Touch 65 Lite są właściwym wyborem. Są wystarczająco wytrzymałe, aby wytrzymać wielokrotne upadki z wysokości 1.5m, a ponadto zapewniają maksymalną wydajność, nawet w ekstremalnych temperaturach do 50°C. Nie tylko znacznie rozszerza to funkcjonalność, ale także zwiększa elastyczność urządzenia.

5-letnia gwarancja chroni Twoją inwestycję przez dłuższy czas i gwarantuje pewność planowania.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji