Wycofany z produkcji
Skaner Datalogic PowerScan PBT9300
 

Skaner Datalogic PowerScan PBT9300

Cena netto
OD 1 132,53 zł (+23% VAT = 1 393,01 zł)

266,30€ (+23% VAT = 327,55€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Skaner Datalogic PowerScan PBT9501

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic PowerScan PBT9300

Solidna obudowa czytnika Datalogic PowerScan PBT9300 (z najwyższej klasy produktów do przechwytywania danych) sprawia, że ​​skaner laserowy jest naprawdę wszechstronnym narzędziem w codziennym użytkowaniu w przemyśle, magazynach i handlu detalicznym. Dzięki standardowi Bluetooth 3.0 możesz elastycznie komunikować się bezpośrednio z urządzeniem końcowym obsługującym Bluetooth lub z odpowiednim komputerem-hostem. Na otwartej przestrzeni skaner Datalogic PBT9300 ma zasięg do 100m. Dzięki ponad 50 000 skanów na jednym ładowaniu akumulatora i czasowi ładowania wynoszącemu cztery godziny jest idealny do wszystkich zastosowań.

Aby dodatkowo uprościć pracę w głośnym otoczeniu, zarówno sygnał dźwiękowy, jak i opatentowany Green Spot potwierdzają udany skan kodu kreskowego. Solidna obudowa (stopień ochrony IP65 bez wyświetlacza / IP64 z wyświetlaczem) chroni również przed ekstremalnymi obciążeniami udarowymi, takimi jak upadki z wysokości 2m, i zachowuje pełną funkcjonalność w szerokim zakresie temperatur. Opcjonalnie wybierz rozszerzony wariant ze zintegrowanym wyświetlaczem i trzema przyciskami obsługi lub z kompletnym 16-klawiszowym panelem sterowania. Dzięki technologii PuzzleSolver przemysłowy czytnik laserowy Datalogic Powerscan PBT9300 rozpoznaje i odczytuje również słabo czytelne lub uszkodzone kody kreskowe.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji