Wszystkie konfiguracje

Skaner Datalogic QuickScan Lite QW2100 RM

Cena netto
OD 286,15 zł (+23% VAT = 351,97 zł)

63,08€ (+23% VAT = 77,58€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt

Ten produkt jest niedostępny

Komunikacja
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic QuickScan Lite QW2100 RM

Seria czytników QuickScan to linia marki Datalogic ADC obejmująca uniwersalne podręczne produkty do zbierania danych. Imager liniowy Datalogic QuickScan Lite QW2100 RM to produkt klasy podstawowej stworzony specjalnie do odczytu długich i skróconych kodów kreskowych, które są powszechne w niektórych częściach świata. Jest idealny do użytku w handlu detalicznym, lekkiej produkcji, przetwarzaniu dokumentów / rachunków oraz w bankowości / finansach.

Skaner Datalogic QuickScan Lite QW2100 RM jest mały, lekki, a jego ergonomiczna konstrukcja jest wygodna w użyciu podczas codziennych operacji. Zapewnia szybki odczyt większości kodów kreskowych 1D i oferuje szeroki kąt skanowania z rozszerzoną linią skanowania, co jest idealne do przechwytywania dłuższych i szerszych kodów kreskowych, które zwykle znajdują się na rachunkach za media i są używane przez producentów części elektronicznych. Ponadto linia skanowania jest cieńsza i jaśniejsza, co umożliwia użytkownikom skanowanie pod szerokimi kątami bez konieczności zwiększania odległości skanowania.

Czytnik kodów kreskowych Datalogic QuickScan QW2100 RM posiada specjalnie zaprojektowaną podstawę, która jest lekka, składana jako uchwyt zamiast stojaka, a także ma „odchylaną głowicę” dla różnych ustawień. Skaner ręczny QuickScan QW2100 RM jest dostępny z dwoma opcjami interfejsu: USB lub Keyboard Wedge / RS-232 i zawiera różne opcje pakowania, dzięki czemu można go zamówić tylko jako skaner lub jako zestaw wyposażony w skaner, kabel i stojak, aby ułatwić obsługę bez użycia rąk.

Oprogramowanie konfiguracyjne Datalogic Aladdin zapewnia przyjazne dla użytkownika funkcje, które upraszczają procedurę uruchamiania, nawet dla niedoświadczonych użytkowników.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji