Skaner Datalogic Heron HD3430

Cena netto
OD 832,31 zł (+23% VAT = 1 023,75 zł)

192,07€ (+23% VAT = 236,24€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic Heron HD3430

Czytnik przewodowy Datalogic Heron HD3430 nie tylko zachwyca przechwytywaniem kodów kreskowych w segmentach o wysokiej wydajności, ale także oferuje całkowicie indywidualną koncepcję: zaprogramuj oświetlenie LED na górze i po bokach tak, jak chcesz. Zaczynając od małej ilości zamawianych jednostek, otrzymujesz również dopasowaną do marki pokrywę górną z dobrze widocznym logo umieszczonym na skanerze. Dzięki prostej obsłudze i dobrej ergonomii jest tak samo popularny w sklepach odzieżowych i specjalistycznych, jak w zastosowaniach biurowych.

Skaner Datalogic Heron HD3430 charakteryzuje się wysoką wydajnością skanowania i precyzją podczas przechwytywania kodów 1D, 2D, pocztowych, piętrowych, a nawet złożonych. Dzięki zintegrowanej funkcji przechwytywania obrazu można również szybko i niezawodnie digitalizować całe dokumenty i zapisywać je jako pliki BMP, JPEG lub TIFF w skali szarości. Opatentowana przez Datalogic technologia Green-Spot upraszcza przechwytywanie kodów kreskowych, a swobodnie programowalne głośniki polifoniczne nadają jej osobisty charakter. Stojak wchodzi w zakres dostawy i zapewnia prostą obsługę bez użycia rąk, a jednocześnie nadaje skanerowi elegancki wygląd w punkcie sprzedaży.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji