Skaner Datalogic Gryphon GPS4400

Cena netto
OD 774,93 zł (+23% VAT = 953,16 zł)

178,84€ (+23% VAT = 219,97€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic Gryphon GPS4400

Skaner Datalogic Gryphon GPS4400 zachwyci Cię nie tylko swoim wyglądem. Elastyczny skaner prezentacyjny zapewnia ponadto ponadprzeciętną wydajność podczas przechwytywania kodów 1D i 2D, w tym kodów pocztowych i kodów piętrowych, nawet z wyświetlaczy. To ostatnie sprawia, że czytnik Datalogic Gryphon ​​GPS4400 jest idealnym pomocnikiem do przechwytywania kodów rabatowych i specjalnych ofert, a także kart klientów bezpośrednio ze smartfona. Doskonale sprawdza się również w parze z POS w aptekach, handlu detalicznym, a także w recepcji hotelowej. 

Obudowa skanera kodów kreskowych Datalogic Gryphon GPS440 jest umieszczona na elastycznej podstawce, dzięki czemu zapewnia optymalne ustawienie dla prostego i intuicyjnego przechwytywania kodów kreskowych. Sprawdzony silnik skanowania, z opatentowanym „Green Spot” potwierdzającym dobre skanowanie, oferuje doskonałe właściwości skanowania z bliskiej odległości, dużą szerokość skanowania i wyjątkową tolerancję ruchu. Port USB Plug and Play gwarantuje płynną integrację. Skonfiguruj skaner kodów kreskowych Datalogic Gryphon GPS4400 w klasyczny sposób, korzystając z instrukcji lub praktycznych narzędzi firmy Datalogic. 3-letnia gwarancja producenta zabezpiecza Twoją inwestycję i świadczy o długowieczności produktu.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji